• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    a koukal jsem, ze teda dalsi pokemoni do zacatku prosince.. No ma to myslim docela logiku.. to skonci treti pes.. tak na to takhle navazou..

    Akorat je skoda, ze nebude double XP.. mam naskudlenych asi 600 pokemonu na evolve.. :(
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    NECROMAN: diky :) ja jsem na tyhle prepocty tupej :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PAJA07: to bude typicky zas od 19 hodin večer, nebo tak nějak.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    October 20 at 12:00 P.M. - to je v kolik a kdy naseho casu? :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Halloween treats coming to Pokémon GO! - Pokémon GO
    http://pokemongolive.com/en/post/halloween2017
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    ALFACAD: Zatim ne, na Nagasovy jsem si eště nezaplatil účet, pokehuntr je trochu naprd a na sliphroad asi bez map taky moc lidí už nepíše, ale měnilo se to dneska tak to tam třeba ještě někdo doplní
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    candy jsou dobry kdyz je nejake slusne hnízdo, víte o nejakem po dnesni zmene?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    takže double candy potvrzeny, a půjde nakoupit specialní balíky se super incaubatory a hlavně raid passy
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    UBU: to pri healovani dela i pri revive a to uz X verzi za sebou, to neni novinka :D
    UBU
    UBU --- ---
    PAJA07: Cely telefon ne, ale s novou verzí app se mi to pravidelně kousne při healování a musim aplikaci natvrdo ukončit. Jo a ještě mi občas app sama spadne...
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    stava se vam, ze vam hra uplne zatuhne telefon.. a pomuze az restart?
    mam telefon Xiaomi Redmi 3S, 2GB/16GB.. tak si rikam, jestli to neni tou malou pameti..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TROFOZOIT: pokud vim tak sance je 5%, ze pri kazdem krmeni neco vypadne.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ho-oh nerfnutej
    from base_stamina: 212, base_attack: 263, base_defense: 301
    to base_stamina: 193, base_attack: 239, base_defense: 274

    coz je dobre, aspon jestli fakt bude jako legendarni raid v prosinci, jak se obcas predpoklada, aspon vidim, ze neni duvod se moc ve snehu snazit :-) kazdopadne pokud s tim neni spojenej jeste nejakej dalsi rebalance, tak to vubec nechapu, Ho-oh uz tak stal za hovno s tim movesetem co mu pridelili
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    cepice bude :)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Mam ted 5K, ale ja to ted dost flakam, zapnu to jen cestou do prace a z prace. Proste vsechny berry co mam tak vykrmim, jediny co pouziju je normal malina na psa kdyz za moc nestoji a nechce se mi hazet zlata. Vse ostatni vykrmim, vetsinou na dalku.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: kolik mas nakrmeno? ja mam pres 8000 berries na medaili, a vsechno jsou to jen tyrani/blissey/apod. S aktualnim stavem gymu se da spotrebovat vsechno co vytocis, aniz by to nejak realne healovalo ty pokemony... :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: tak doufejme nastane konecne doba, kdy zadny legendary raidy nebudou (krome EX)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    tak novy medaile, ale radsi bych mel medaily jen na vsechny raidy nez rozdeleno norm/legendary takhle to nikdy neudelam
    UBU
    UBU --- ---
    XSI: Me to pada, ale nejsou to zadny kvanta. V gymech krmim jen Tyrany a Blissey, jedno jestli moje nebo cizi a obcas se holt podari. Ale ocividne to tak moc lidi nedelaji, kdyz vidim kolik co ma nakrmeno, zajimalo by me co s tim o ovocem delaji.
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    TROFOZOIT: Mozna zalezi jakym stylem se krmi, kdyz tam nahazu vsech tech deset kousku, ruzne to prostridam, tj. banan, malina, ananas, obcas candy dostanu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam