• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Na čerňáku i na chodově raidy mam a zas nic...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw prej dalsi varka EX, zase ve sponzorovanejch
    fuck you Niantic :-(
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    UBU: Mně se zatím nepovedl jen Snorlax...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    docela dobry, ze maji na hlavni FB strance post jen pro Cerny most
    ne ze bych se teda planoval priblizit, mam krouzeni po obchode furt plny zuby :)

    Pokémon GO
    18 min ·
    Centrum Černý Most has a special #PokemonGOHalloween treat for you, Trainers. PokéStops all throughout the shopping centre will have Lure Modules activated on October 21 & 22!
    UBU
    UBU --- ---
    THEMAKARESH: to dřív šlo, teď jsou některý tak velký, že ani to nepomůže.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    UBU: Zkus na něj kliknout, aby zařval a v příhodný okamžik dej Calcy. :-)
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    NECROMAN: slysim toaletni papir gratis? (pamatuju ze deda to tak mel v kadibudce .D )
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SARGO: hodí se i dodat, že pokud jste ztratili nebo vyhodili volební lístky, tak vám ve volební místnosti vydají na požádání novou sadu.
    SARGO
    SARGO --- ---
    NECROMAN: ... koneckonců jejich otvírací doba je se začátkem eventu sympaticky kompatibilní. :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Prosba, až dnes půjdete na Raid nebo lovit, stavte se i ve volební místnosti, dík :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: zase jako, i predtim jsem potkaval lidi, co nemeli na heal, jednou jsem videl i cloveka, co mel asi 500 mrtvejch pokemonu, a nemel s cim bojovat uz. To jsem vubec nechapal fakt.
    Jinak v tramvaji uz to moc nesype, asi nejlepsi by ted bylo obrazet nejaky kolecko po gymech, co mas zlaty, tam to pada super. Bohuzel teda ty u nas nejsou moc blizko u sebe, zadnej takovej harvest jako je treba na Orionce blizko nemam... :-(
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: protože trávíš spostu času v tramvaji aprotočíš celkově hodně pokestopů, já ten úbytek potionu vidim markantně a lidi v Bene třeba kolikrát nechtěj vyskočit z raidu když někdo přijde pozdě protože nemaj na heal
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: to je urcite bug, jsou nesmyslne veliky
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    zajimavy - stejne teda palim furt tunu healu/revivu

    [Research] Pokestop drop rates have changed (significantly!) : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/77iqdv/research_pokestop_drop_rates_have_changed/
    UBU
    UBU --- ---
    Jak zvetsili 3D modely pokemonu, tak má Calcy u některých problém i kdž ho správně natočíte a kliknete na něj aby se hnul.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: ja uz jiny candy nepotrebuju tak mi to neva
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: chodit legendu se nevyplati, ne?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    UBU: nemelo by, se to vztahuje na hatch, catch , transfer a pak na buddyho v kterym ja uz chodim lugii
    UBU
    UBU --- ---
    Neví někdo jestli double candy bude platit i pro rare candy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam