• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw koukam lure akce o vikendu asi byla trochu fail :-) tam jdu dneska do kina, tak jim to zkontroluju...

    Centrum Černý Most
    23 hod ·
    Vážení trenéři, omlouváme se za neaktivní lure moduly minulý víkend. Problém jsme napravili a rádi bychom vás pozvali, abyste si přišli zahrát do Centra Černý Most! Lure moduly budou aktivní ve středu, v sobotu a v neděli!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: podle me se treba uplne nabizi to, aby EX raid nemizel pri nepouziti - tj. kdyz uz te jednou vylosujou, tak nemusis stresovat nad casem/mistem, ale pockas si na jinej.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: No jo, možná mám ještě ze včera nějakou hladinku ale prostě je to už dlouhá doba a rád bych si ho zkusil chytit
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ty jsi tu prvni den, naivko? :) Zatim jako je videt uplne nulova snaha u nich, specialne ty EX na sponzorovanejch gymech nedavaji smysl, protoze tim si fakt neotestujes nic. A vsechny ostatni testy byly zjevne na priblizne stejne navstevovanych gymech/cas (proto treba u nas pokazdy vylosovany Louny apod). IMHO by uplne stacila podminka, ze na gymech musi byt za casovy interval rekneme treba dvojnasobek unikatnich hracu nez kolik je treba na raid (coz eliminuje sice vesnicke gymy, ale zabrani frustraci z toho, ze ti prijde EX na neco kde se nesejdete), plus omezeni poctu pozvanek na treba 60-80. Pak uz jediny dulezity, co realne musis testovat, je cetnost tech random raidu - a s tim zjevne vubec nezacali jeste, kdyz je tam hazej rucne jednou za tyden.

    Raikou jinak taky, mam asi 30 passu jeste z minulyho eventu, a mozna nakoupim i nejakej balik tenhle deal, a rozhodne chci tak 3 dobry Raikou za ten mesic.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Trainers, thank you for your feedback on EX Raid Battles. We're working to improve the invitation system based on what we heard from you.

    Super tak snad se to rozjede s prichodem Raikou ktery ho chci dobryho takze budu chodit hodne raidy
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    mam to podobne.. kdyz jdu ven, je to sazka do loterie.. bud to vydrzi celou prochazku a chyta super.. nebo to nejde zaboha pripojit a nebo se to porad odpojuje.. a nebo se to tvari pripojene a ikdyz je zapnute chytani a toceni, nic se nedeje.. Obcas pomuze vycistit pamet. a vetsinou pred vychazkou komplet restartuju a cistim volne misto.. :)
    HANZO
    HANZO --- ---
    COBRA_: často se mi to odpojuje, při změně účtu se to úplně rozsype...
    a teda ani zdaleka to nechytne každýho pokeše ani stop.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Taubsi!
    RESTA
    RESTA --- ---
    POHODAVOLE: ja som všetko popredával
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Jak to ted pls resite, kdyz mate schovanych xset na evolve? Prodavate za dvojnasobek a po akci dosbirate a budete cekat na 2x xp? :)

    Diky!
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    co mám nový telefon, tak funguje skoro pořád.
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    HANZO: ja si teda na plusko stěžovat nemůžu mám ho asi 4 měsíc a funguje kdykoliv ho zapnu
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    HANZO: mne v minulejch dnech dost blblo, nechtelo se pripojovat apod., ted o vikendu se umoudrilo a funguje zas normalne. Mam podezreni, ze rozdil neni v plusku, ani v appce (mezitim nebyl zadnej update), ale v necem na serveru resp. v API toho pluska
    HANZO
    HANZO --- ---
    To plusko je super, když funguje. Bohužel většinu času nefunguje :(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    si tady odlozim, abych nebyl furt smutnej, ze nedostavam pozvanky na EX raidy, protoze to muze byt porad i horsi... :-) (2275 je 100%)

    SARGO
    SARGO --- ---
    TIMUREK: U druhých je mi to šumák, u sebe bych to už nebrala jako moc košér. ;-)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    TIMUREK: ja taky a je to super..
    TIMUREK
    TIMUREK --- ---
    SARGO: Já si pořídil místo pluska go-tcha. Je to náramek na ruku, má nabíjecí baterčičku v sobě, a mimo jiné taky umí chytat automaticky :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Bylo, bylo... :-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Já měla štěstí na Larváče, teprve můj druhej a 52 candy, takže snad konečně domaxuju ty moje dva Tyranitary ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam