• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: tam jsem byl minulej tejden a nedostal jsem nic, samozrejme
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    a zase pozvanky na square plaza...
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    SARGO: nahod prosim link na google play.. me se to nejak nedari najit.. :(
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Jestli to tu začnou hrát všichni, co naznačují, že asi jo, tak o společnost nouzi mít nebudou :-D
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: ee o tom nemluví, o dragonisu psali na mobilmanii (nebo podobne) ale ja si vzpomel na to s tou hulkou
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: to mam koupeny ale nezkusil jsem to tusim od unora (i kdyz vyvoj vypada zajimave, co sleduju na FB), ale o tom asi Sargo nemluvi, ne?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: co ten magus nebo jak se to jmenovalo (to s tou hulkou)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    klonu je spousta od prvniho mesice po uvedeni, ale takovyhle hry nejsou moc zabavny, kdyz je hrajes sam :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    PAJA07: Plagiát. Ale zábavně důsledný :-) Pár lidí, co už ztráceli motivaci na pokouše, to docela chytlo. K mání klasicky v obchodě (jak jablíčkáři netuším) - a česky! :-))
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    SARGO: a to je co? :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Tákže, kdo už jste zkoušel Dragonis? :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    to ja mam horsi vec, jsem u nasich na vsi kde neni vubec LTE signal, jen na jedinem miste je, a nastesti to je zrovna jedinej mistni gym
    a ted jsem sem po mesici prijel, a u toho gymu nejenze uz neni LTE, ale dokonce tu neni vubec nic, ani edge :-(
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    UBU: tohle ne ale v tejdnu jsme šli v Praze na Raid u muzea který je sice oplocený ale v klidu jsme tam vždy dosáhli a najednou to spostě lidí házelo postavu o dost dál tak že se na to nedalo dosáhnout.
    UBU
    UBU --- ---
    Poslední dobou se mi stává, že tam, kde jsem normálně dřív signál gps měl (třeba v práci), tak ho nyní většinu času nemám (GPS not found - 11). V nastavení telefonu sem nic neměnil, pořád mám nastavenou nejvyšší přesnost (gps, mobilní sítě,, Wi-Fi.). Dělá vám to taky nebo mi začíná blbnout telefon?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    GRIFTER: na redditu uz taky neco psali
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    Nechci to zakriknout, ale zda se, ze se Niantic konecne rozhodl zrusit mou dvouitemovou pokestopovou kletbu, ten okamzitej rozdil v rychlosti zaplneni batohu je neuveritelnej
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    SARGO: myslel sjem sito, ale tak gugl nevěděl a ja tež ne :) dik
    SARGO
    SARGO --- ---
    PLAGUEDIL: První kus :-)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    pocita se jako novy pokemon do pokedexu obe pohlavi nebo jen proste prvni kus?
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: jj bezi, dnes
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam