• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Je tam fakt řada vychytávek, které by hoooodně potěšily. Občas na tebe vyskočí souboj s kolemjdoucí příšerou, stěhují se portály (zdrhla mi matka draků ještě než dovyseděla vejce, potvora! :-D), paralelní svět, úkoly, souboje... začínám být hodně na vážkách :-) Placení je holt vždycky, proto to dělají :-D Hlavní je, že není nezbytné. Zrovna ten tebou zmiňovaný by mě netrápil, ale zdejší incense láká potvory podle dne v týdnu, a potom odolej. :-D (Naštěstí mi včera vzorně fungovalo plusko i když pokouši běželi na pozadí, tak jsem si pohrála s obojím :-)) Navíc stopy a portály jsou úplně jinde a nebylo špatný radikálně změnit trasu. :-))
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Taky jsem to zkusmo nainstaloval a popravde je tam par veci, ktere by mohl zase niantic zkopirovat od nich.... Btw, pekne pokryty jsou i venkovsky oblasti.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: jsem to ted nainstaloval, a jen takova uplna blbost, ze z karty potvory je tlacitko rovnou do pokedexu - to proste KAZDYHO napadne, ze chces. Krome Nianticu.

    Nevýhoda těhle "malejch" her zase je, že aby to utáhli, jsou skoro vzdycky masivně pay2win, coz odezene jeste vic hracu. Tady si to netroufnu uplne odhadnout, ale pri pohledu na tu zalozku "artefakty", kde vidim veci jako ze s kouzelnou helmou nemusim chodit ven a muzu obsazovat veci na dalku, mam pocit, ze to nebude jinak... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: njn, ale veci jako daily questy apod, to uz rikam rok ze by bylo extremne snadne ve hre mit, a Niantic na to sere :-( Ty fakt zijou jen z te licence, kazda amaterska hra ma vic funkci.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: na redditu jsem videl nekoho se 4x Mewtwo uz... holt ta distribuce je vyslovene promyslena no
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: No vidiš a někteří už jdou myslím na 3x EX raid...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tady je vysvetleni takovyho toho staryho "visualniho" bugu, jak se zmeni CP, pokud vam to pri raidu spadne, a jak toho vyuzit :-) lidi jsou jako docela napadity, to jim musim priznat, ale myslim realne je to prilis velkej voser na to, aby to nekdo realne delal u neceho cennejsiho

    https://www.reddit.com/...lphRoad/comments/70c4s8/you_can_use_the_visual_cp_glitch_to_reroll_a_raid/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: tam jsem byl minulej tejden a nedostal jsem nic, samozrejme
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    a zase pozvanky na square plaza...
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    SARGO: nahod prosim link na google play.. me se to nejak nedari najit.. :(
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Jestli to tu začnou hrát všichni, co naznačují, že asi jo, tak o společnost nouzi mít nebudou :-D
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: ee o tom nemluví, o dragonisu psali na mobilmanii (nebo podobne) ale ja si vzpomel na to s tou hulkou
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: to mam koupeny ale nezkusil jsem to tusim od unora (i kdyz vyvoj vypada zajimave, co sleduju na FB), ale o tom asi Sargo nemluvi, ne?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: co ten magus nebo jak se to jmenovalo (to s tou hulkou)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    klonu je spousta od prvniho mesice po uvedeni, ale takovyhle hry nejsou moc zabavny, kdyz je hrajes sam :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    PAJA07: Plagiát. Ale zábavně důsledný :-) Pár lidí, co už ztráceli motivaci na pokouše, to docela chytlo. K mání klasicky v obchodě (jak jablíčkáři netuším) - a česky! :-))
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    SARGO: a to je co? :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Tákže, kdo už jste zkoušel Dragonis? :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    to ja mam horsi vec, jsem u nasich na vsi kde neni vubec LTE signal, jen na jedinem miste je, a nastesti to je zrovna jedinej mistni gym
    a ted jsem sem po mesici prijel, a u toho gymu nejenze uz neni LTE, ale dokonce tu neni vubec nic, ani edge :-(
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    UBU: tohle ne ale v tejdnu jsme šli v Praze na Raid u muzea který je sice oplocený ale v klidu jsme tam vždy dosáhli a najednou to spostě lidí házelo postavu o dost dál tak že se na to nedalo dosáhnout.
    UBU
    UBU --- ---
    Poslední dobou se mi stává, že tam, kde jsem normálně dřív signál gps měl (třeba v práci), tak ho nyní většinu času nemám (GPS not found - 11). V nastavení telefonu sem nic neměnil, pořád mám nastavenou nejvyšší přesnost (gps, mobilní sítě,, Wi-Fi.). Dělá vám to taky nebo mi začíná blbnout telefon?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam