• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: chudáci ti, co se přidají k Havraspáru nebo Mrzimoru. Tipuji, že většina bude ve Zmijozelu a Nebelvíru :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: tak tohle jsou aspon ingame veci, pro PoGO tocili jen akcni reklamni videa :-) Nevypada to jako uplne blbe, ale nevim no. Jedina lakava vec je hrat za Zmijozel... :-)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: https://www.youtube.com/watch?v=nVKa7QLTntI No, když si člověk vzpomene na upoutávku k pogo, tak jsem zvědav, jaká bude realita.
    SARGO
    SARGO --- ---
    JARMIK: Příliš tam v nějakou zpětnou vazbu nevěřím. Dat sice sežerou hodně, ale už mi to připadá jako příliš sofistikovaný sledovací systém... navíc každý vyhazuje něco jiného - podle toho, jaký cíl zrovna preferuje :-))
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Zas jeden promarnenej potencial. :-)
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    EVILMIND: Bylo by zajímavé vidět, jestli Niantic opravdu testuje tyto věci na jednotlivých hráčích.

    Když bych já spekuloval, proč snížili vytáčení healů, tak první by mě napadlo, že prostě reagujou na to, že vidí, kolik jakých věcí lidi vyhazujou z batohu.

    Obecně by mě bavilo vidět, jak ladí celkovou rovnováhu ve hře podle čísel o chování hráčů (samozřejmě včetně vytváření přiměřené nerovnováhy, kterou hráči řeší v shopu).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Niantic uz asi ma Pokemon jako hotovej, tak proc nerozjet neco dalsiho :)

    https://www.facebook.com/nianticlabs/posts/867653556728910
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    v Rusku je raidovani aspon trochu adrenalin :-)

    Caught Up In Anti-Putin Arrests, Pokemon Go Players Sent To Pokey : The Two-Way : NPR
    https://www.npr.org/...08/562721686/caught-up-in-anti-putin-arrests-pokemon-go-players-sent-to-pokey
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    tak jeste ze mam stovky max healu a max revives :-) A taky teda stovky great a ultra ballu, proste jak hraju jen tak pianko tak se to hromadi :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MISOHU: psali analyzu na Redditu, asi pred dvema tydny se zmenil drop rate a healy/revives padaji asi jen polovinukrat nez drive.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: jinak jako ja se prizpusobim, naopak to bude znamenat ze budu snadnejc doplnovat bally, ale toci me to, ze ostatni zda se ten problem nemaji nebo co - asi holt na nekom testuji, kolik EX pozvanek dostane nez ho prestane bavit chodit, a na me zkousej co udelam kdyz nedostanu healy... :-)
    Jinak na redditu jeden thread na to tema uz je (a jsou jednotlivi lidi co se jim to stalo uz i pred nekolika tydny), a podle nej se zda, ze sance na padnuti revive je asi 1% a healu asi 5% (ze stopu - z gymu je to nejspis jak to bylo).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: jako, je rozdil mezi padaji malo, a tim, ze mam porad jeste nehealnute pokemony z raidu z predevcirem, protoze za dva dny nenapadaly male healy. To bude asi odpoved na to, ze se hracum nelibi, ze healy jsou odmena z raidu - ted budou nejspis zadane... :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: Healy a revivy padaj strašně málo teď, ale ono při tom že po práci když vylezu nemůžu najít pořádně 5kovej raid (ale ráno jich je samozřejmě mraky) mě tohle zrovna moc netrápí
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: tak to je asi normalni vzhledem k tomu tweetu cos postnul predtim, hledaj ktera z tech "veci" zpusobuje ty problemy :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jen si tak odlozim - btw od rana mam takovy zabavny problem, nevim jestli to souvisi s timhle, ale nevytocil jsem ani jedne heal/revive... tak zkusim downgrade :)

    Pokémon GO 0.79.4 APK Download by Niantic, Inc. - APKMirror
    https://www.apkmirror.com/...on-go/pokemon-go-0-79-4-release/pokemon-go-0-79-4-android-apk-download/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    je to jako vic jak vysmech vysmech, vsechny ty veci z nove verze (max level 39.5, sound fix, memory leak fixy, anticheat) uz v te 0.79 zase nejsou
    ten downgrade je forcnutej, coz bohuzel jako nefunguje pro nas, co jsme jeli z apkmirroru :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Faaaajn... :-)

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Hned první Raikou chycen, IV91, takže mám zas na měsíc pokoj.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Oni naštěstí jak jsou maličké, tak to jde krásně i nožem :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: s nosenim nahradnich celkem ani problem nemam (i kdyz je pravda, ze jsou v batohu). Problem mam vetsinou s tim, ze nemam sroubavak na to je vymenit... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam