• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Prostě je chladno :-) Ono je to na výdrži baterek strašně znát. Doporučuju nosit náhradní v kapse a ne v batohu. :-D
    HANZO
    HANZO --- ---
    EVILMIND: koupil jsem hoi asi před 3 nedělema a jestě jsem baterku neměnil. spíš me sere, že se to furt odpojuje
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: moje softcore pouzivani spociva v tom, ze to zapnu kdyz sem nekde venku (pricemz vetsinu dne sedim nekde uvnitr), a to jeste ne vzdy pac nekdy ho zapomenu a jindy hraju aktivne a nechci aby se mi do toho plusko montovalo. Deset a vic hodin denne mi prijde celkem hardcore :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: jak jako hardcore? proste kdyz zablika tak ho zmacknu, to jde hrat nejak softcore? :) Uznavam, ze to pouzivam rekneme 10+ hodin denne, ale to mi zase neprijde jako extrem. Navic obcas pomuze, kdyz baterku vyndam a dam zpatky, a pak to treba zase den dva jede, takze spis mam pocit, jestli se za ten rok a pul noseni po kapsach plusko nejak nepolamalo... :(
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: mozna fakt hrajes tak moc hardcore ze to vydrzi jen tri dny, ale mne osobne to teda vydrzi daleko dyl.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: parkrát mi teď zablbnulo při připojování ale bylo to spíš tim že jsem to měl chvíli přepárovaný na jiné zařízení. Jinak mi drží
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    EVILMIND: me uz jede asi mesic s baterkou z ikey..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    neprijde vam, ze posledni dobou plusko nejak vic zere baterky? jsem ted nekolikrat za sebou vymenoval po par dnech jen, tak rikal jsem si asi to bude tema lacinejma baterkama z Ikei, co tam prakticky rozdavaj za darmo, a navic jsem je mel v supleti buhvikolik mesicu
    nicmene stvalo me to furt menit, a koupil jsem si teda asi dvoje ruzny drazsi z Alzy - a ono to vydrzi uplne stejne, po 3 dnech se baterka tvari mrtve, a plusko jako znatelne slabe vibruje, takze to pak ma ve hre vsechny ty znamy chyby... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: kdyztak asi tady ;)
    [ Draconius GO ]
    Jinak mel jsem stejnej pocit ze to je rozbity, ale ukazalo se, ze jsem jen zlenivel z PoGo, ktere postupne hazeni simplifikovalo tak, ze jedinej nacvicenej hod trefi uplne vsechno. DraGo je tezky, fyzika tam hodne, hodne pocita s rychlosti jakou hodis. Neco jako bejval drak nekdy pred rokem, akorat tady je tezky vsechno.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zkusil jsem to DraGo a je to jen můj pocit, nebo to házení je tam fakt špatné? U některých potvor jsem musel házet 5-10x jen abych se trefil. Lítá to do háje i když to zkouším netočené rovně.
    SARGO
    SARGO --- ---
    NECROMAN: Po prvotním překvápku se mi to docela zamlouvá. Z T3 se mi líbí dva, doufám, že je dám sama; a na většinu T1 a T2 mi budou chtít chodit dětičkové, což je dobré, že je snadněji vyženu na lov :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: Nidoking a Nidoqueen v Tier4, WTF?
    Na druhou stranu spousta hracu, co jeste nema plny pokedex, bude mit ted snazsi ziskat nektere vzacnejsi kousky do sbirky, treba Porygon, Sandshalsh, Omastar...
    SARGO
    SARGO --- ---
    PAJA07: To se ale stává docela často, že to vyskočí později. A ty časy jsou hodně různé, tak si myslím, že to bude bug.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: jo to na redditu psali, i kdyz me se teda uz i predtim nekolikrat stalo, ze byl cas kratsi, takze bud to byl zase test, nebo se bug rozsiril, u Nianticu jeden nikdy nevi... ;)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    a koukam, ze je kratsi cas.. aspon u T4 bylo jenom 45min.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: to je vlastne pravda. Ja se rozhodl neodporovat AI, ktere mi hlavne pro random gym boje neustale cpe jednoho Venusaura a Gengara (prestoze je mam na lvl 30), a maxnout je - Gengara teda legacy, a Venusaura si udělám jiného než toho 84, ať má AI klid... :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Omastar a ti tři v T1 potěšili. Na venusoura nikdo nechce chodit, tak si ho konečně dobého vylovím sama :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: EDIT: The old bosses still around are Alakazam, Gengar, Machamp, Lapras, Snorlax and Tyranitar.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    a nyni, muzeme zahajit smutek za Tyranitar raidy, na ktere nikdo nechtel chodit, tady to mate :-((

    novy raid bossove od zejtra:

    lvl 1
    Ivysaur - CP 5238
    Metapod - CP 1534
    Charmeleon - CP 5038
    Wartortle - CP 4503
    lvl 2
    Magneton - CP 14172
    Sableye - CP 8266
    Sandslash - CP 12312
    Tentacruel - CP 12190
    Marowak - CP 9891
    Cloyster - CP 15678
    lvl 3
    Ninetales - CP 14914
    Scyther - CP 17358
    Omastar - CP 18915
    Porygon - CP 11419
    lvl 4
    Poliwrath - CP 24247
    Victrebell - CP 23780
    Golem - CP 30572
    Nidoking - CP 24873
    Nidoqueen - CP 23216
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam