• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    WABICEK: jo..taky uz mam plno.. ale predstava pul dne evolve je trosku desiva :)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    už aby byly double expy, právě mi půlku cesty domů už plusko nechytalo, protože jsem měl plný Pokémon storage.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: tak jinak by se to nestihlo, ze jo :-) takze zejtra zapnou double expy a vic spawnu, pak jeste vic spawnu, a posledni den se to s velkou slavou stihne

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: To bude jen nějaké numero vycucané z prstu, aby hráči více chytali :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    necelych 300 mega pokemonu za prvni den toho "eventu"
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    Devet novej prispevku po peti dnech klidu, rikam si, double xp event je tu, a taky ze jo :) Ja sem spokojenej, pokud se podari tu bronzovou challenge odemknout zahy, double xp + sestihodinovy lury znamenaj, ze ten lvl 40 jeste letos zrejme fakt stihnu, skoda jen toho pocasi co ted venku panuje
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jen pro vysvetlenou, ze to uz je od ted, a ptak se objevi okamzite po prekonani te hranice
    teda, vzhledem k predchozim zkusenostem, okamzite pote, co si obsluha vsimne, a zapne ptaka ;)

    Pokémon GO Trainers, the Global Catch Challenge starts now! Rewards are unlocked shortly after each milestone is hit. After catching 3 billion Pokémon, Farfetch'd will start to appear globally while Kangaskhan will appear in East Asia for 48 hours. Other rewards will last until 12/1 at 1:00 P.M.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Je to krasna napadita akce, doufam si ji moje plusko uzije... :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    MISOHU: to je stejny, jako s Unownem.. kterej byl ultravzacnej az do Safari zone..
    Ale Farfetche si ulovit pujdu.. to jako jo :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    XSI: asi tak, tipuji, ze ten gold tier padne a po celem svete bude na par dni Farfetch'd, coz se hodi.
    XSI
    XSI --- ---
    Zrovna to sem jdu dát. Jediný zajímavý na tom je ten Farfetchd, ačkoliv souhlasím s Misohu, že by pro mě bylo zajímavější ctít tu regionální unikátnost, ale to už stejně pokazili safari zónama. No, držím palce a já to zapnu jen když budu mít kachnu s bambusem na dvoře.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    NECROMAN: týden sem to nezapnul, napsali že v týdnu ohlásej nějaký změny či co a prd. Tohle mě fakt neláká. Radši bych prostě byl pro to aby regional šli chytit jen na svých místech ( i když by to znamenalo že ho nebudu nikdy mít) než to dávat pro všechny
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Pokémon GO Travel and the Global Catch Challenge - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/en/post/pokemongotravel
    Announcing Pokémon GO Travel and the Global Catch Challenge
    https://www.youtube.com/watch?v=-Gptp_ui-Sg
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EX raid na Kramerovu kasnu. Byl jsem tam 4x za poslednich 5 tydnu. A mam kulovy... :-(
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Dneska v Olomouci tři EX raidy, dostala jsem pozvánku na dva ;) (sponzorovaný není myslím ani jeden)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: hezky no ale proste nemam cas si zajet ani na chodov ci cernak ...
    neco sem cetl na redditu ze prave dost tech nesponzorovanejch je umisteno v parkach
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    prej dneska dalsi pozvanky na sponzorovany, na zejtra! tj. zejtra tam budou dva raidy
    plus se zda, ze vubec poprve v Praze EX raid na nesponzorovanem, v Baarove parku
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: jo videl jsem na redditu, jak nekdo ma uz patou pozvanku, z toho jen jednu na sponzorovanej gym, a nechape, co ostatnim na tomhle EX systemu jako vadi... :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    testy na ex raidy pry uz nejsou jen na sponzorovanych
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: mas se soustredit na tu Gen4 Giratinu vedle nej! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam