• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Dneska v Olomouci tři EX raidy, dostala jsem pozvánku na dva ;) (sponzorovaný není myslím ani jeden)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: hezky no ale proste nemam cas si zajet ani na chodov ci cernak ...
    neco sem cetl na redditu ze prave dost tech nesponzorovanejch je umisteno v parkach
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    prej dneska dalsi pozvanky na sponzorovany, na zejtra! tj. zejtra tam budou dva raidy
    plus se zda, ze vubec poprve v Praze EX raid na nesponzorovanem, v Baarove parku
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: jo videl jsem na redditu, jak nekdo ma uz patou pozvanku, z toho jen jednu na sponzorovanej gym, a nechape, co ostatnim na tomhle EX systemu jako vadi... :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    testy na ex raidy pry uz nejsou jen na sponzorovanych
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: mas se soustredit na tu Gen4 Giratinu vedle nej! :-)
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Néééééé. Unsee button pls?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    To asi designer tohohle skakaciho "hradu" uplne jako nedomyslel... :)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: nebo bude na startu klobouk, a zaradi te podle komplexniho testu sam :-)
    UBU
    UBU --- ---
    NECROMAN: Jako že budou dva Instinct teamy? :-) JJ, vidim to taky tak, možná se inspirujou u konkurence a uděaji nějaký balance mechanismus.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: chudáci ti, co se přidají k Havraspáru nebo Mrzimoru. Tipuji, že většina bude ve Zmijozelu a Nebelvíru :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: tak tohle jsou aspon ingame veci, pro PoGO tocili jen akcni reklamni videa :-) Nevypada to jako uplne blbe, ale nevim no. Jedina lakava vec je hrat za Zmijozel... :-)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: https://www.youtube.com/watch?v=nVKa7QLTntI No, když si člověk vzpomene na upoutávku k pogo, tak jsem zvědav, jaká bude realita.
    SARGO
    SARGO --- ---
    JARMIK: Příliš tam v nějakou zpětnou vazbu nevěřím. Dat sice sežerou hodně, ale už mi to připadá jako příliš sofistikovaný sledovací systém... navíc každý vyhazuje něco jiného - podle toho, jaký cíl zrovna preferuje :-))
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Zas jeden promarnenej potencial. :-)
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    EVILMIND: Bylo by zajímavé vidět, jestli Niantic opravdu testuje tyto věci na jednotlivých hráčích.

    Když bych já spekuloval, proč snížili vytáčení healů, tak první by mě napadlo, že prostě reagujou na to, že vidí, kolik jakých věcí lidi vyhazujou z batohu.

    Obecně by mě bavilo vidět, jak ladí celkovou rovnováhu ve hře podle čísel o chování hráčů (samozřejmě včetně vytváření přiměřené nerovnováhy, kterou hráči řeší v shopu).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Niantic uz asi ma Pokemon jako hotovej, tak proc nerozjet neco dalsiho :)

    https://www.facebook.com/nianticlabs/posts/867653556728910
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    v Rusku je raidovani aspon trochu adrenalin :-)

    Caught Up In Anti-Putin Arrests, Pokemon Go Players Sent To Pokey : The Two-Way : NPR
    https://www.npr.org/...08/562721686/caught-up-in-anti-putin-arrests-pokemon-go-players-sent-to-pokey
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    tak jeste ze mam stovky max healu a max revives :-) A taky teda stovky great a ultra ballu, proste jak hraju jen tak pianko tak se to hromadi :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MISOHU: psali analyzu na Redditu, asi pred dvema tydny se zmenil drop rate a healy/revives padaji asi jen polovinukrat nez drive.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam