• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LUDEKTATA: cetl jsem to, ten clocek skoro bez prestavky od 5 rano do 11 vecer leveloval s double XP + Lucky Egg, + chodil po Manhattanu kde tocil nove pokestopy.
    SARGO
    SARGO --- ---
    LUDEKTATA: Ty jo znám šílence, co ten milión za den dá. Ale o tom vím, že je totální šílenec. Nejsem si jistá, jestli těm pěti věřím :-D
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Teď jsem se zrovna přehoupl do 39. úrovně, těch 5 miliónů zkušeností do další úrovně vypadá hrozivě ... ale ono se to vlastně dá udělat během jednoho dne ;)
    5 Million xp is possible in a day. I did almost 5.3m on Wednesday. : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...eSilphRoad/comments/7f5uw0/5_million_xp_is_possible_in_a_day_i_did_almost/
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    POHODAVOLE: melo by to byt do konce mesice
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Do kdy jsou pls double xp?

    Díky.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Koukám, že expy mi začínají trojkou... nedá se to třeba léčit...?
    UBU
    UBU --- ---
    ALFACAD: s porkem :-)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: me by spis zajimalo jestli ten vyssi výskyt polemiku bude porad po celý evant
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: no bylo by to dobře budu mit celý víkend návštěvu tak se nemuzu zabalit na hodiny lítat po meste
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ALFACAD: jaka náhoda :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: tak to neni akce na celej vikend, jestli to bude jako s klokanama tak proste jen pockam, az plusko zablika zlute :-)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: hmm, tak na víkend je chytání ptáka s bambusem
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Global Catch Challenge.Update - Silver Tier Unlocked
    Great work, Trainers! You’ve collectively caught over 1.5 billion Pokémon and unlocked even more rewards during the #PokemonGOtravel Global Catch Challenge.
    SARGO
    SARGO --- ---
    NECROMAN: Chytání je prostě mírně jiné, ale dá se na to zvyknout velice rychle (a to jsem fakt kopyto). S rychlostí ještě laborují, kdo ví, kam se vyvrbí :-D Ale vy tramvajáci, víte co! :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    XSI: draky jsem zkoušel, ale nejdou skoro vůbec hrát při jízdě v MHD a chytání je dost hardcore složité. Pokud tohle fixnou, tak nad tím ješt2 zauvažuji.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    DRAKY: souhlasím. Neuvěřitelný rozdíl ve,, stejné " hře. A pro nás z malého města, stejné možnosti jako kdekoliv jinde.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: mám to úplně stejně. Pogo jsem už fakt dlouho nepustil. Pořád to stejné nic a když je dlouho nic, dají blejskavou potvoru kterou stejně nemám ještě ani jednu...
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    XSI: stejnej případ. Zatím hraju oboje na dvou zařízeních, ale pogo spíš ze setrvačnosti.

    Prďte na pokouše, pojďte chytat drakouše :) Jestli vám chybí takovej ten pocit, kdy už máte jít dávno domů, ale říkáte si, že ještě ty dva bloky obejdete, nebo kdy máte neodbytnou potřebu šmrdlat si něco ve hře i doma, protože ji pořád ňák nemůžete mít dost - a pokemoni vám to už dávno nepřinášej - fakt vyzkoušejte tohle :) Vypadá to zprvu jako velká kopírka, ale v těch gameplay odlišnostech je celý to kouzlo. V kouzlech, questech, huntech, pvp soubojích, truhličkách, artefaktech, portálech... :) come and join the drak side :)
    XSI
    XSI --- ---
    Shiny who cares.
    Jak jsem začala hrát Draconius tak jsem si najednou uvědomila, jak příšerně nudná hra a stereotypní PoGo je. Pokud nepřijdou s nějakou novou zajímavou mechanikou která tu hru ozvláštní tak už to fakt asi nezapnu.
    A to jsem tím strávila fakt HODNĚ času.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Shiny Cleffa!
    gen3 move names in 0.83.1 + bonus : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/7epidq/gen3_move_names_in_0831_bonus/
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: A ja jeste machopy a tim končím power up
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    PAJA07: 3219
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam