• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Spis pockam pristi tejden, ted to tri dny jeste bude 50/50 s raikou... :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    při cestě dopráce jsem jich v 7 pár zahlídl, kolik jich asi uvidim odpoledne až pudu z práce...
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: To zase potkám spoustu starých tváří! :-D
    XSI
    XSI --- ---
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ALFACAD: ten je za kazdy 100. chyceny kus stejneho druhu. 500 XP za prvni kousek je lepsi.
    Lepsi uz je jen toto s Excellentem - 13040 XP
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: jo ale ten nemuzes dostat kdyz je to prvni pokemon ;-)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    NECROMAN: v každém případě hezky
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    NECROMAN: jeste obcas byva bonus za 100XP
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Moc nechybělo a byl by to absolutní rekord na XP z jednoho chyceného pokemona, jen ten Excellent jsem nedal :)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    do kdy ma ten ferfetch byt venku?
    SARGO
    SARGO --- ---
    MISOHU: Ta se mi moc nelíbí, zato tahle potvora se mi ze všech regionálek líbí úplně nejvíc. Dost doufám, že drapnu nějakou slušnou - půjde do nejužšího výběru elity určené do gymů :-D
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    SARGO: kdyt je to jen pitoma kachna, bejt to takhle corsola
    SARGO
    SARGO --- ---
    Vidím stín, vidím stín! :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    THEMAKARESH: Jj, zrovna jsem sem chtěla napsat, že jsem se mírně zamyslela a započítala a a že vlastně dost pohoda. Jen kdyby si ty děti někdo na chvíli půjčil :-D Jen je to takové divné - kdo začal později, má sice bambilion expů, ale jsou to dost prázdné levely, nemá na vymaxovaný pokouše. Skoro lepší by snad bylo ptát se před raidem ne "jaký jste levely", ale "jak dlouho to hrajete :-D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    GRIFTER: musíš hodně běhat a zkoušet najít trasy, kde je hodně nových pokéstopů. Já dřív nechodil hrát do centra, tak jsem šel tam, plus k tomu lucky egg a pořád házet evoluce, když zrovna nemáš co chytat. Na ty levný jako je Pidgey házet ananas, abys měl co nejvíce jejich Candy a mohl je co nejvíce evolvovat... Takhle nějak sem to dával...
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    THEMAKARESH: prosimte a nejakej tutorial na tech pohodovejch 1 milion xp za den by nebyl? ja jenom ze sem si vcera strihnul tri petkovy raidy a asi ctyri hodiny krouzeni na zcela zlurovany chodovsky tvrzi, po vetsinu casu bezelo lucky egg a hodilo to dohromady kolem 400tis xp, a mel sem toho samozrejme plny kecky, takze pohodovej milion bych bral hnedle z fleku :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    SARGO: jako milion za den dáš při těch double XP úplně v pohodě, když byl minule ten bonus, tak jsem milion dával každý den a to jsem ani tolik nehrál a chodil domů s půlkou baterky...
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    NECROMAN: ja udelalal ted 1.2milionu.. potreboval jsem na to asi 12 vajec.. ale byla to teda hrozna pakarna.. A v podstate jsem vycerpal vsechny pokemony, co jsem mel nasysleny..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LUDEKTATA: cetl jsem to, ten clocek skoro bez prestavky od 5 rano do 11 vecer leveloval s double XP + Lucky Egg, + chodil po Manhattanu kde tocil nove pokestopy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam