• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    THEMAKARESH: prosimte a nejakej tutorial na tech pohodovejch 1 milion xp za den by nebyl? ja jenom ze sem si vcera strihnul tri petkovy raidy a asi ctyri hodiny krouzeni na zcela zlurovany chodovsky tvrzi, po vetsinu casu bezelo lucky egg a hodilo to dohromady kolem 400tis xp, a mel sem toho samozrejme plny kecky, takze pohodovej milion bych bral hnedle z fleku :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    SARGO: jako milion za den dáš při těch double XP úplně v pohodě, když byl minule ten bonus, tak jsem milion dával každý den a to jsem ani tolik nehrál a chodil domů s půlkou baterky...
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    NECROMAN: ja udelalal ted 1.2milionu.. potreboval jsem na to asi 12 vajec.. ale byla to teda hrozna pakarna.. A v podstate jsem vycerpal vsechny pokemony, co jsem mel nasysleny..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LUDEKTATA: cetl jsem to, ten clocek skoro bez prestavky od 5 rano do 11 vecer leveloval s double XP + Lucky Egg, + chodil po Manhattanu kde tocil nove pokestopy.
    SARGO
    SARGO --- ---
    LUDEKTATA: Ty jo znám šílence, co ten milión za den dá. Ale o tom vím, že je totální šílenec. Nejsem si jistá, jestli těm pěti věřím :-D
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Teď jsem se zrovna přehoupl do 39. úrovně, těch 5 miliónů zkušeností do další úrovně vypadá hrozivě ... ale ono se to vlastně dá udělat během jednoho dne ;)
    5 Million xp is possible in a day. I did almost 5.3m on Wednesday. : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...eSilphRoad/comments/7f5uw0/5_million_xp_is_possible_in_a_day_i_did_almost/
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    POHODAVOLE: melo by to byt do konce mesice
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Do kdy jsou pls double xp?

    Díky.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Koukám, že expy mi začínají trojkou... nedá se to třeba léčit...?
    UBU
    UBU --- ---
    ALFACAD: s porkem :-)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: me by spis zajimalo jestli ten vyssi výskyt polemiku bude porad po celý evant
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: no bylo by to dobře budu mit celý víkend návštěvu tak se nemuzu zabalit na hodiny lítat po meste
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ALFACAD: jaka náhoda :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: tak to neni akce na celej vikend, jestli to bude jako s klokanama tak proste jen pockam, az plusko zablika zlute :-)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: hmm, tak na víkend je chytání ptáka s bambusem
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Global Catch Challenge.Update - Silver Tier Unlocked
    Great work, Trainers! You’ve collectively caught over 1.5 billion Pokémon and unlocked even more rewards during the #PokemonGOtravel Global Catch Challenge.
    SARGO
    SARGO --- ---
    NECROMAN: Chytání je prostě mírně jiné, ale dá se na to zvyknout velice rychle (a to jsem fakt kopyto). S rychlostí ještě laborují, kdo ví, kam se vyvrbí :-D Ale vy tramvajáci, víte co! :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    XSI: draky jsem zkoušel, ale nejdou skoro vůbec hrát při jízdě v MHD a chytání je dost hardcore složité. Pokud tohle fixnou, tak nad tím ješt2 zauvažuji.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    DRAKY: souhlasím. Neuvěřitelný rozdíl ve,, stejné " hře. A pro nás z malého města, stejné možnosti jako kdekoliv jinde.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: mám to úplně stejně. Pogo jsem už fakt dlouho nepustil. Pořád to stejné nic a když je dlouho nic, dají blejskavou potvoru kterou stejně nemám ještě ani jednu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam