• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: jak rika Misohu, navic je relativne malo agresivni, takze to svadi hodit i bez cekani
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Tak se mi dnes podařilo chytit Ho-oh s CP 2222. Má útoky extrasensory a fireblast. Má cenu ty útoky měnit? Jsou na něm ještě nějaký lepší?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    SARGO: nojo ale kolikrát si trefila excelent? :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: To nechápu. Je technicky nemožný ho netrefit, je tak blízko, až se člověk bojí, že dostane zobákem :-D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Prý je to připojením. V Japonsku, USA apod. vyspělých státech jede net prostě mnohem rychleji...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: to bych taky rad vedel :) protoze ja mam teda jako sunku, ale videl jsem lidi s nejnovejsima telefonama co rejoinovali stejne pomalu jako ja
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: a cim to je, ze ten rejoin zvladnou tak rychle? Pripojeni, telefon?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ho-oh ve 3
    nejvic jako amazing mi prijde v case 3.46 jak dokazou dat rejoin behem vteriny :-(

    HO OH IN SGV 3MAN RAID COMPLETED
    https://www.youtube.com/watch?v=yqFpqyLqkn4&feature=youtu.be
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    už jsou nějak známější jiný místa než Chodov a Č. Most ohledně Mewto?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: LOL - tolik prace by si Niantic nikdy s nicim nedal, navic zapnout neco 12 dni po sobe v presnej cas? Nemozne! :-)

    Jinak u Manesu jsem byl taky, Ho-oha jsem si pak chytil po presunu na Albertov, a jako tim mam asi splneno, hrozne otravne se mi na nej hazi, je to jeste horsi nez Lugia... :-(
    UBU
    UBU --- ---
    NECROMAN: Tam nikdo jinej okolo nebyl...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    UBU: nebo lidi chodili do private skupin.
    Byl jsem kolem 17:30 u Mánesa a tam se sešlo asi 50 lidí na 5* raid, natěšení na Ho-Ohniváka, trochu smůla, že to byl jen Raikou.
    UBU
    UBU --- ---
    Dneska masakr raid, 14 lidi v lobby a v realu nas bylo 5.... Ja myslel, ze uz se spooferama trochu zatocili.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dnes chycen Raikou a na první pokus Ho-Oh, s Lucky Egg 2x40000 XP, to se hodí :)
    Na Redditu ale spekulují, že Ho-Oh končící 12. prosince může znamenat, že dále bude každý den vydán nový Gen3 Pokemon ve stylu lidové písně 12 days of Christmas:
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    XSI: navic je to jeste 3 dny za 2xXP!
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Sakra. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dnesni qwertee

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Spis pockam pristi tejden, ted to tri dny jeste bude 50/50 s raikou... :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    při cestě dopráce jsem jich v 7 pár zahlídl, kolik jich asi uvidim odpoledne až pudu z práce...
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: To zase potkám spoustu starých tváří! :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam