• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    TROFOZOIT: Počasí je ve hře pořád, a nevím o tom, že by bylo byť přechodně vypnuto. Jedině mě napadá, že by nenaběhlo, když při spuštění není signál GPS, ale to by měl napravit restart.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Teď jsem byla venku a počasí bylo zas vypnuté, to měl být jen omezený event?
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    hmm, tak to jsme bez těch legendárek dlouho nebyli:
    Groudon Appearing in Raid Battles around the World! - Pokémon GO
    https://pokemongo.nianticlabs.com/en/post/legendary-groudon
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    PAJA07: tak kdyby hledal nekdo dalsi.. :)
    Earning Buddy Candy in Pokemon GO | The Silph Road
    https://thesilphroad.com/buddy-candy-requirements
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    ALFACAD: Nemění. Zkoumali to se scannerem, a v nestech pořád zůstává šance na spawn daného pokémona 25% (zdroj Reddit).

    ALFACAD: Další migrace může přijít záhy - se spuštěním vánočního eventu (zatím se neví kdy to bude)

    EVILMIND: Na Mawile se vyplatí počkat si na sněžení a chytit si ji na L25.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    nedari se mi najit, kolik km je potreba na candy u te treti generace.. netusite? Idealne bych si chtel dat nekoho na 1km.. a vsechny vyjove wurmpla uz mam.. :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: v nejakejch pozdejsich generacich jsou legendarnich i desitky, takze Niantic ma o zabavu postarano :)
    XSI
    XSI --- ---
    NECROMAN: Já ho chtěla jen do sbírky, že nebude na co chodit, to se nebojím.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    XSI: Gen3 obsahuje 8(!) nových legendárek. Tipuji, že tak min na půl roku bude co dělat :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: asi tak :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: bych nejradsi raidnul ty gen3, jeste jsem nemel stesti ani na toho v T2
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    {reply EVILMIND}: tak legendární ready asi nejsou, tak se i dočkas ze se bude zase chodit tyranitara
    XSI
    XSI --- ---
    Dneska končí Ho-Oh, co? Jsem na nějak nějak zapomněla.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Pro info: na Vyšehradě je hnízdo ohniveho startera 3. generace (nevim jak se jmenuje)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ALFACAD: asa, on je čtvrtek změna hnízd :-), pardon
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Mění se pokémoni v hnízdech i podle počasí?
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    UBU: Zrovna včera u raidu mi jednoho Slakinga ukazoval Gremlin ... a já jsem ještě nepotkal ani Slakotha ;)
    HANZO
    HANZO --- ---
    EVILMIND: jo, zpičený inteligenntí psaní na mobilu :)
    nakonec to nebyl softban, jen se mu nechtělo točit u jednoho pokestopu z neznámeho duvodu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: proc by ne, to ani neni moc vysokej level - mi to u meho trageda IV 70 z vejce ukazuje, ze muze mit 5000+ CP. A znam lidi, co proste maji z raidu tolik rare candy v pohode okamzite. Mě to třeba přijde jako blbost, něco jako maxování Ho-oha "abych měl na prvním místě něco jiného zase", bo jako na prvních místech fakt nechci mít nic, než co reálně používám.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: on asi mysli softban :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam