• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LUDEKTATA: toto zní zajímavě:
    As a special bonus, the first PokéStop you visit each day between December 22 at 1:00 p.m. PST and December 25 at 1:00 p.m. PST will award you a single-use Egg Incubator with your first Photo Disc spin, so make sure to check in every day to collect an incubator.
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    První vlaštovka o vánočním eventu:
    Some news about upcoming Christmas event : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/7l2sy5/some_news_about_upcoming_christmas_event/

    1. Special sale boxes include incubator and new item “Star Piece” [1.5x stardust / 30 min].
    2. Catch more than 10 kinds new Pokemons from Hoenn region.
    3. Discover the present-delivering Pokemon Delibird and a special festival Pikachu
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    jasny.. tak to bude zase az nekdy o vikendu bych si tipnul :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PAJA07: aha, píšou sice "Now available", ale pod tím "Coming soon" :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    NECROMAN: ja je tam teda zatim nemam
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nová verze appky pro iOS která již používá ARkit
    AR+ is now available in Pokémon GO! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/en/post/arplus
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dorazila dalsi varka:
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    PAJA07: Jojo, je to fajn se na EX raidech potkávat se stejnýma lidma (aneb M2 mám tři a systém rozdávání pozvánek od Nianticu fakt nechápu).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Včera v Budějicích chycen Groudon IV 91, letos mám tedy splněno :)
    Jen doufám, že mi tam nepřijde EX raid pozvánka nejlépe na Vánoce, kdy jsem v Praze.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    par lidi co znam uz jich ma vic
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    UBU: taky :(
    UBU
    UBU --- ---
    Ja furt nic :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    HANZO: To jsi smolař, já právě zajásala, že nikdo v práci ani ve škole, v dobrý čas...
    HANZO
    HANZO --- ---
    Taky pozvanka do raidu, 25.12.kdy tu samozřejmě skoro nikdo nebude... V Nianticu jsou fakt kokoti
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    Taky sem dostal pozvanku, zrovna vcera sem premejslel nad tim, ze bych vytahnul jednu svoji Lugii do toho damage breakpointu a zacal solo raidovat Machampa, nastesti sem tak neucinil :) Samozrejme neni jisty, ze toho Mewtwo chytnu :) Bohuzel neni taktez jisty, ze se sejdem v dostatecnym poctu, je to raid v tom Baarove parku, kde vetsinu raidujicich tvori zamestnanci z okolnich budov, spousta z nich mimoprazskych jak se ukazuje, datum je 25.12, takze uz dva lidi rovnou napsali, ze 300km kvuli ex raidu zpatky do Prahy nepojedou
    SARGO
    SARGO --- ---
    Tak pozvánku na ex už mám i já... a mrňous náš! A ještě dokonalé datum i místo. To jsem na to teda zvědavá :-D
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    já mám zas prd...
    HANZO
    HANZO --- ---
    Není tu někdo ze Žižkova s ex raidem u Anny Proletarky?
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Četla jsem pár dalších stížností na chybějící počasí z našeho města, takže asi nějaký bug.
    Když při spuštění není GPS, nenačte se mapa, to nebyl ten případ.
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    TROFOZOIT: Počasí je ve hře pořád, a nevím o tom, že by bylo byť přechodně vypnuto. Jedině mě napadá, že by nenaběhlo, když při spuštění není signál GPS, ale to by měl napravit restart.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Teď jsem byla venku a počasí bylo zas vypnuté, to měl být jen omezený event?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam