• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    já měl štěstí na Kampě
    UBU
    UBU --- ---
    KOTVUS: Lotady sem chytil jen 3 a vsechny na Bertramce, tak sem myslel ze je to nest a ono stesti :-)
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Lotad nesty nemá, je to v podstatě co se výskytu týče nová Mareep. Výskyt je určitě vázaný na počasí - během deště se vyskytuje podstatně častěji než mimo něj, já zatím viděl 4 a všichni byli během deště nebo chvíli po změně počasí z deště na něco jiného (takže spawnuli nejspíš během deště).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: Já jí i Lotada chytil u Karlových lázní a ještě tuším během deště. Tipuji, že vodní biom dělá hodně
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: Lotad ma malé hnízdo na Smíchově (teda, asi, byl jsem tam na raidu a byli tam 3 na jednom místě). Carvanhu jsem ještě včera neměl, a dneska jsem jich chytil pět na Kampě, tak možná nějaká změna?
    SARGO
    SARGO --- ---
    NECROMAN: Na Carvanha tu máme hnízdečko, budu tam muset ještě zaběhnout... :-)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    jo lotada mám jediného, ale aspoň nad 90
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Včera pěkný úlovek, Lotad a Carvanha jsou prý celkem vzácné kousky
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: to je dobre, nemam ani jednoho, tak muzou prepinat dal :)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    hehe pobavilo jak byl bratranek zeny nastvanej, ze je zangoose dostupnej i u nas kdyz si ho nachytal na konferenci v usa :)
    tak jsem ho uklidnil, ze porad ma corsolu a plusle :)
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    MISOHU: Viz můj předchozí příspěvek, případně je pár měst, kterými prochází hranice (pevninu protíná na severu Maroka a na Arabském poloostrově).
    Dobrá mapa regionálek je tady (jen nezohledňuje to prohození):
    https://www.google.com/...gOn-ASh7kskCCiHK4A-IHZSwfsk&ll=38.228507627439434%2C11.900685379851694&z=2
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Zangoose/Seviper přepli přesně 28 dní po startu GenIII, takže je budou pravděpodobně prohazovat každé 4 týdny.
    Ty zprávy, že byli někde vidět zároveň, byly akorát těsně po prohození - vysvětlení je, že to nejspíš neudělali záměnou kus za kus jako v případě eventů/migrace, kdy se Pokémoni změní najednou, ale v daný okamžik přestali spawnovat původní a začali noví. Takže 30 minut (případně až hodinu) mohli být k vidění pohromadě. Tohle chování zároveň podporuje tu teorie pravidelné migrace, protože to vypadá na nově vytvořený mechanismus.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    NECROMAN: No a někde se ukazujou zas oba dva :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ALFACAD: Psali to na Redditu, ze se v Americe objevil Seviper. Je mozne, ze to je "migracni regionalka"
    UBU
    UBU --- ---
    TROFOZOIT: no myslel sem 38+
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Aha, tak doufam to neni bug co zmizi, se mi rano nechtelo vystupovat z tramvaje... :)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    ALFACAD: j prohodili to, otázka zda schválně či neúmyslně při vypnutí eventu
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Neměl být Zangoose regionální, já že ho teď chytil cestou do práce, nevíte o tom neco?
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    UBU: Co je high level? Tady u lokálního EX Raidu vidím zatím v seznamu tři lvl38, dvě 36, čtyři 35, pod třicet jen asi 2 z 13.
    Akorát teda že testujou EXy nově v úterý v pracovní den, to mě teda nijak nepotěšilo, tříhodinovou cestu domů ani dovolenou kvůli tomu brát nebudu.
    UBU
    UBU --- ---
    UBU: tech 5 myslim od posledni varky pozvanek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam