• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    resp. není tak ani problém dohodit, ale povětšinou hážu nad kruh. Jinak jsem někde viděl a i odskoušel, když přepnete do AR módu a zase zpět, tak se Vam Kyorge vrátí do středu
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: ja netrefim ani nice :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: ja jsem normalne nechal dneska kruh radsi na Nice, lepsi nejakej bonus nez zadnej. Do Great uz jsem mel problem se trefit.
    UBU
    UBU --- ---
    ALFACAD: Zatím imho nejhorší legendárka na chytání, je daleko a útoky podivně zdvojuje, že je tam malé okno pro chycení. Zatím mám tristní bilanci, dokonce jsem měl sérii 5-ti míčků kterýma jsem netrefil, což se mi nestalo ani nepamatuju, všechny legendárky kromě Ho-OHa jsem dával v pohodě na excellent, Oha jen na great, tady jsem rád že se trefim :-) Až na něco přijdeš, tak dej vědět :-)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Nevite jak se chytá Kyorge, alespoň na great? Když ho trefím, tak to není ani nice :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    hmm, uz nikdy nebude v budoucnu tyden bez nejaky legendy, co? :-(
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Připravte si vaše Raikou, Kyogre je venku!
    Kyogre Appearing in Raid Battles around the World! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/en/post/legendary-kyogre
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    NECROMAN: Je to "ten event" když už, nebo "ta akce", ale prosím ne "ta eventa", krvácejí mi z toho oči...
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Jinak pokud by vás to někdy vykopávalo na začátku raidu a hlásilo Error 43, tak máte v Battle párty Pokémona, kterého jste dali do Gymu. Pokud jste to udělali na jiném zařízení, než aktuálně hrajete, tak to není v lobby nijak poznat.
    Dnes jsem kvůli tomu přišel o 2 premium pasy a lucky egg, protože jsem hodil omylem do Gymu gyaradose, co mám v týmu na Groudona.
    Spíš tak zkusmo jsem poslal ticket na Niantic a za 29 minut jsem měl v emailu odpověď a v inventáři nové premium pasy i lucky egg
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    DRAKY: Zjednodušeně (jak to chápu já): jedná se o systém mapování povrchu Země do roviny vyvinutý Google, který umožňuje efektivní používání v počítačovém prostředí. Povrch se dělí na jednotlivé čtyřúhelníkové buňky, které se s rostoucím levelem zmenšují. L20 odpovídá ploše cca 10x10m.
    Složitě: http://blog.christianperone.com/2015/08/googles-s2-geometry-on-the-sphere-cells-and-hilbert-curve/
    Niantic má na těchto buňkách různých levelů postavenou celou hru:
    Pro Prahu to vypadá takto:
    Region Coverer
    https://s2.sidewalklabs.com/...470b93%2C470b95%2C470b97%2C470bbf%2C470bc1%2C470beb%2C470bed%2C470bf3
    Level se dá změnit - stačí min a max nastavit na požadovanou úroveň a označit danou oblast
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Rikam si ze kdyz v breznu vyjde ten Detective Pikachu, tak by mohli udelat taky nakej event :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: tak tady v PoGO to zjevne proste bude Pikachu se specialnim utokem (tj. bude k nicemu protoze nikdo nepouziva pikachu). V klasickych hrach to vzdycky je nejakej easter egg, kde dostanes pikachu co opravdu drandi na surfu. I kdyz mohli by se aspon hecnou i tady, a surf mu udelat... :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: surf pikachu je co? :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: jezis, Surf Pikachu, to jsem presne potreboval :-) toho jsem v klasickejch hrach fakt nesnasel
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Chystá se každý měsíc speciální eventa, kdy bude možné chytit vzácné pokemony. První bude 20. ledna a čas eventy bude kolem poledne
    Introducing Pokémon GO Community Day! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/en/post/communityday
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    KOTVUS: S2 buňky L10, co si pod tím představit, prosím? :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ALFACAD: Tak já se byl včera kouknout i na Kampu a Feebes tam bohužel nebyl, ale přišlo mi, že je tam dost Magnemitů, takže bych to viděl na nest.

    Jinak kolik jich je vlastně teď venku z gen3? 76 i s Groudonem?
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    THEMAKARESH: proto už nikde netravim moc casu, protoze je to neefektivní, přijedu nalovim co je. Tady zajdu jeste na kampu, taky se tam objevuji velryby, ale hlavne tam byl vzdy feebes a pak uz jen rychlovka ke stanici lanovky a tramvaj pryc cca 45min.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ALFACAD: Je šílenej, fakt po včerejším dni nenávidím Máchu... Vždy jsem vylezl k té jeho soše, pak slezl dolů pro dalšího a hned se mi znovu objevil u té sochy, super! To já jich tam včera za 2.5 hodiny nasbíral okolo 25, kdy na začátku jich tam bylo opravdu hodně, ale pak to dost zesláblo, tak nevím jestli nepustili tu migraci pozdě.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ja tam byl s nasazovacima nesmekama (to bylo tusim uz skoro na jare kdyz to talo), a byl to super zazitek, jak jsem tam behal nahoru dolu, a koukal se na japonsky turisty jak padaj jak kuzelky :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam