• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    THEMAKARESH: proto už nikde netravim moc casu, protoze je to neefektivní, přijedu nalovim co je. Tady zajdu jeste na kampu, taky se tam objevuji velryby, ale hlavne tam byl vzdy feebes a pak uz jen rychlovka ke stanici lanovky a tramvaj pryc cca 45min.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ALFACAD: Je šílenej, fakt po včerejším dni nenávidím Máchu... Vždy jsem vylezl k té jeho soše, pak slezl dolů pro dalšího a hned se mi znovu objevil u té sochy, super! To já jich tam včera za 2.5 hodiny nasbíral okolo 25, kdy na začátku jich tam bylo opravdu hodně, ale pak to dost zesláblo, tak nevím jestli nepustili tu migraci pozdě.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ja tam byl s nasazovacima nesmekama (to bylo tusim uz skoro na jare kdyz to talo), a byl to super zazitek, jak jsem tam behal nahoru dolu, a koukal se na japonsky turisty jak padaj jak kuzelky :-)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    MISOHU: jj, asi 5min a pak jsem sel domu ze to nemam zapotrebi
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    ALFACAD: byl jsi tam minulou zimu kdyz to bylo cely zledovately? :)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    THEMAKARESH: to je slusne, ja jsem absolvoval uz dve návštěvy a mám z nich 22 kousku :-), ale ten kopec je silenej :-(
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    NECROMAN: jo, teď tady jsem a za hodinu a čtvrt mám s ananasem cca 130 Candy

    KOTVUS: dík
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    THEMAKARESH: Tady máš odpočet do příští migrace. A během eventů se to dá přepnout na odpočet do konce eventu. http://nestmigration.com/

    MISOHU: bere si to předpověď z accuweather.com. To včerejší "slunečné" počasí to dobře potvrdilo. Pro správnou předpověď pro dané místo je třeba zadat místo nacházející se ve středu dané oblasti (S2 buňky L10). A ta data si to pravděpodobně neaktualizuje každou hodinu, ale předpověď si stahují v několikahodinových blocích (protože občas se počasí ve hře liší od předpovědi v případě, že došlo ke změně krátce před tím).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    THEMAKARESH: i dnes po čtvrteční migraci?
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Tak na tom Újezdě jsou a sranda je, že jsou i do vrchu Petřín.
    UBU
    UBU --- ---
    S tim počasim je to dost divný, nejlepší bylo, že včera bylo podle pogo slunečno, nicméně realita byla trošku zamračenější. Ale na Groudona richtig.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: já vim jenže jakmá člověk zrovna vědět jaký tam je počasí když nikde neprší , ale podlePoGo tam klidně může sněžit že? Jinak ted pokehuntr ukazoval zase 3 kousky a je to u lanovky, za to se tam dojít podívat nic nedám je to rozumě dostupný místo.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: to pocasi to ovlivnuje extremne, minulej tejden jsem na Kampe chvili hral Draconius (ta louka je super na kouzleni vlastnich piliru), a jak jsem chodil tak jsem prepinal obcas do PoGO, a v tom destivem pocasi (ve hre) jsem i tak nachytal asi deset velryb, prestoze tam hnizdo nemely...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: první den to už nebejvá tak rychle no, ale co jsem se díval minulej týden tak tam lidi pořád přispívaj.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    ALFACAD: no hele tak ono to možná bude chtít pořádně zkontrolovat, co jsem se dvakrát ráno díval tak jsem jich tam viděl hodně a teď to neukazuje ani jednoho, přijde mi že teď to spawnování s počasim dost ovlivňuje rozpoznání spawnů.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ALFACAD: Takže ten Újezd je už dneska mrtvý? Já už vůbec nevím, který ten čtvrtek ta změna probíhá...
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: znamena probehla na dnešek tak jeste lidi nestihlo, vcera bylo aktualni
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: Ujezd myslis u lanovky? Koukam Atlas uz neaktualizuje vubec nikdo... :-(
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    MISOHU: Na Újezdě nebo na Kampě? :-)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    MISOHU: hmm, ale to nebude jen o jedne ceste :-(((
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam