• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: to by meli implementovat poradne, aspon by banany byly k necemu :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    tak už jsem taky zažil jaký to je chytat pokemona když se vám zblázní, tady je nádherná ukázka jak často někteří začnou skákat a uhejbat https://www.youtube.com/watch?v=l-rmDwXwKdg&feature=youtu.be
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    GRIFTER: Pokud mas iPhone, tak gratuluju. Pokud android s novou verzi, tak uz to stihli upravit a je bliz. Jinak na raidech kleli svorne vsichni bez vyjimky...
    XSI
    XSI --- ---
    NECROMAN: Aha, já jsem si říkala, že jsem toho červenýho pseudopikachu ještě neviděla a na dovolený ho mám na každým rohu, dík!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    A mimochodem, v nove verzi uz ta AR kalibrace nefunguje (aspon teda na Androidu).
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    Prave sem absolvoval prvni Kyogre raid, a aniz bych se chtel chlubit (no dobre mozna trochu chci:), tak zkalibrovat hod mi trvalo priblizne tri micudy, pak uz sem, s tim ze sem si pokazdy pockal na utok presne uprostred, hazel ty great throw vcelku stabilne
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Dneska jsem potkal na raidu celkem zajímavou věc, kdy ten Kyogre střídal hydropumpu s blizzardem...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    na nastence je prvni link na oficialni pogo novinky, a tam se to pise jasne
    resp. nejasne, ale jednou pouzivaji "increased xp and stardust" a podruhe "double xp", takze predpokladam double, a urcite jen v tech 3 hodinach

    to je uplne idealni event, normalne takovy veci proflakam, protoze se mi nechce nekde saskovat cely den, ale 3 hodiny to je tak akorat... ted jeste ktera hospoda s pokestopama to bude... :-)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    vychazim z tohodle clanku..
    Pokémon GO Community Day - Návody a tipy pro Pokémon GO
    https://pokestop.cz/pokemon-go-community-day/
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    PAJA07: právě mi to celý bylo nejasný, tak se radši ptám, jak to pobral kdo tady :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    DRAKY: no ja pochopil, ze treba to double xp bude jenom od tech 11 - 14..
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    chapu spravne, ze ted bude jednodenni event 20tyho? double xp, surfujici pikachu a trihodinovy lury?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: zvetsil se font pro jmena, coz je jako docela voser (pri max delkach jmen, coz je standard, je to ted souvisly radek textu pres 3 pokemon). Ale ta ikona pro shiny je pekna, a pokedex taky, ten to fakt chtelo.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ty jejich vystrahy pred extremnim pocasim me zacinaji pekne srat. Uz to prudi druhej den a jedinej extrem byl, ze zamrzla louze pred nasim barakem.
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Vyšel nový update - verze pro android ke stažení zde: https://www.apkmirror.com/...on-go/pokemon-go-0-89-1-release/pokemon-go-0-89-1-android-apk-download/
    Je odstraněn bug při scrollování v Pokémon storage (už to nevrací na vršek), přibyly ikony pro shiny, Pokédex je rozdělený podle regionů (generací), při házení si to pamatuje poslední použitý pokébal (i pro dalšího pokémona), nekonečný inkubátor je teď jako první a ostatní jsou "sdružené" (podle typu a počtu použití).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    XSI:
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    a vypadá to že s novym patchem bude snadnější tu rybu chytat
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    - Resolved a bug that caused the Pokémon collection screen to scroll to the top after evolving, transferring, or renaming a Pokémon.
    - Improved incubator sorting order when selecting an incubator.

    se mi skoro nechce věřit.
    XSI
    XSI --- ---
    Btw, regionálky třetí generace ještě nejsou?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: dneska chycen první Mewtwo a první Kyogre, za mě spokojenost :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam