• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: z tech popisu to spis vypada na glitch kdyz moc casto zapinas/vypinas AR :-) skoda, ze nikdo z nich tam nepise, jestli zkusili zabit aplikaci a znova vlezt do gymu
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    NECROMAN: Na Silproad redditu k tomu lidi psali, že někomu to funguje a některým pak Kyorge úplně zdrhne, i když měli házet ještě několik míčků.
    __Corvus__ comments on Some footage how i throw curve excellent on Kyogre
    https://www.reddit.com/...omments/7qbjoa/some_footage_how_i_throw_curve_excellent_on_kyogre/dsny6w1/
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Prostě překliknu z AR, zatočim a když je ideální velikost kruhu, tak hodim, pokud ne, neházim a celé opakuju.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: to "chvilku se nehybe" se mi moc nezda, ale na pristim raidu tu schvalne zkusim
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: podle tohodle návodu jsem to včera zkoušel, a netrefil jsem ani jeden točenej hod. Zatím mám žalostnou bilanci 0/4 (pro Groudona jsem měl 18/23). Nevím proč, ale vzpomněl jsem si na Lugii...
    EVILMIND: už se i ví, že Niantic bere data z léta 2016. Takže nezáleží, jak je to otagováno teď, je třeba ověřit to zpátky. A gym nemusí být přímo v obrysu parku - gym musí být uvnitř S2 buňky L20 (cca 10x10m), která leží alespoň částečně na parku.

    Jinak pro pobavení - hráči v jednom městečku v Peru mají s Ex-raidy jiný problém. Ve městě mají jediný gym, na který všichni dostali už 5 Ex-pasů po sobě bez ohledu na aktivitu, respektive pasivitu (cíleně se snaží na gymu neraidovat, aby jim pozvánky přestaly chodit). Gym je kvůli tomu většinu času bez raidů a vůbec neměli šanci chytit si Groudona...
    Too many Ex Raids, what is happening here? : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/7qgak2/too_many_ex_raids_what_is_happening_here/
    UBU
    UBU --- ---
    Ted sem byl na Kyogrovi a ten AR trik funguje. Prostě jak cestuje sem a tam, tak přepnout na AR a zase zpět a on je uprostřed a chvilku se nehýbe ani neútočí. Není to jako u toho AR+ kde se pak nehne vůbec, ale i tak to stačí v pohodě na hození greatu. Včech 10 míčků jsem trefil v pohodě, což je velkej pokrok, to že stejně utek je jiná písnička :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ukaze ve vasem okoli ty zony, ktere teoreticky umoznuji EX pass na gymu
    pak je jeste treba se dohodnout s lidma masivne ten gym raidovat teda ;-)

    overpass turbo
    https://overpass-turbo.eu/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: to priste schvalne zkusim, ale jeste si dobre pamatuju ty urban legendy co pomaha na draka, kdyz jeste bylo tezky ho chytat... :-) Navic fakt je kazdej mobil jinej, vcera mi na raidu nekdo dal svuj mobil at mu chytnu Groudona, a jako nebyl moc nadsenej, jsem na jeho telefonu (stejne velkej displej jako muj) ani jednou nedokazal dohodit k nemu, proste mel nejaky uplne divny sklo nebo co...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: pry pomaha AR mode a proste se na neho otocit, kdyz je na boku :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tady video jak hazet rotace i kdyz je na strane - to mi teda uprimne nikdy neslo, jeste to na necem obycejnym zkusim, ale na Kygre si spis asi pockam na stred...

    HOW TO CATCH SIDE MOVING POKEMON IN POKEMON GO - WORKS ON KYOGRE
    https://www.youtube.com/watch?v=9LtWH7x_dmk
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    resp. není tak ani problém dohodit, ale povětšinou hážu nad kruh. Jinak jsem někde viděl a i odskoušel, když přepnete do AR módu a zase zpět, tak se Vam Kyorge vrátí do středu
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: ja netrefim ani nice :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: ja jsem normalne nechal dneska kruh radsi na Nice, lepsi nejakej bonus nez zadnej. Do Great uz jsem mel problem se trefit.
    UBU
    UBU --- ---
    ALFACAD: Zatím imho nejhorší legendárka na chytání, je daleko a útoky podivně zdvojuje, že je tam malé okno pro chycení. Zatím mám tristní bilanci, dokonce jsem měl sérii 5-ti míčků kterýma jsem netrefil, což se mi nestalo ani nepamatuju, všechny legendárky kromě Ho-OHa jsem dával v pohodě na excellent, Oha jen na great, tady jsem rád že se trefim :-) Až na něco přijdeš, tak dej vědět :-)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Nevite jak se chytá Kyorge, alespoň na great? Když ho trefím, tak to není ani nice :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    hmm, uz nikdy nebude v budoucnu tyden bez nejaky legendy, co? :-(
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Připravte si vaše Raikou, Kyogre je venku!
    Kyogre Appearing in Raid Battles around the World! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/en/post/legendary-kyogre
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    NECROMAN: Je to "ten event" když už, nebo "ta akce", ale prosím ne "ta eventa", krvácejí mi z toho oči...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam