• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    HARALD: ono okolo vody se spawnujou kdekoliv dobře, šel jsem v týdny do hnízda nad újezdem a ani jeden a pak na kampě asi 10 kusů přičemž tam má hnízdo magnemite
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    HARALD: tak ten event byl jen do dvou
    HARALD
    HARALD --- ---
    ALFACAD: Ne, jsou pryč. Aspoň pro tuhle chvíli.

    Ale v Hostivaři kolem Botiče jsou Wailmerové. Aspoň tak.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    chlapci z nianticu se naučí i ten cas
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    HARALD: a misto nich se ti objevil nekdo jiny? tez :-(
    HARALD
    HARALD --- ---
    Právě mi z okolí zmizeli všichni pikachu, stejně jako těch 5, mezi kterými jsem stál. ?!?
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    THEMAKARESH: pikachu ma utok surf
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Alespoň jsem lapil shiny pikachu.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Ten event mi stejně přijde k ničemu, Pikachu na surfu není, double dust také ne a doubl XP mě nevytrhne...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    KOTVUS: aha dík tak to pro mě nemá cenu :(
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    MISOHU: Jen zítra a jen na 3 hodiny (od 11 do 14).
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    ten event je jen zítra?
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    OKEYA: Iphone mam, a nez se dostanu k dalsimu raidu, ten updade nejspis doputuje i k nam iosakum, presto mi prijde, ze snazit se kdysi davno dohodit a trefit napr. dragonita bylo mnohem tezsi
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Koukam s novym updatem je zase jinak daleko nez vcera. Ted jsem ho mel cca jako byla Lugia, a tak me to rozhodilo, ze jsem ho nechytnul...

    Nejaky misto na event by se hodilo, kdyz to je jen na tak omezenej cas tak jsem ho ochotnej obetovat, ale rozhodne nejedu na Cernak. A taky bych radsi sedel uvnitr.
    Muj plan B je zatim Kampa, vykouzlena rada piliru v Dragoniusu, a plusko chyta event... :)
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    MISOHU: Mně se tohle stalo už 2x u Ledyby. Ale vždy jsem jí trefil hned na první, i když jsem to nijak nečasoval. Přišlo mi, že se pohybovala tak rychle, že bylo v podstatě jedno, kam letěl balón, protože stačila v daný okamžik navštívit všechny pozice :-D Ale excellent by byla výzva :-)

    EVILMIND: Je to bug - symbol defenderů v prostředním sloupci je červený (a je to jiný odstín, než je pro Valory). Tuším, že už se to jednou projevilo při jednom updatu tak rok zpátky. Na redditu jede těžký brainstorming, jak se tohle mohlo někomu povést nedopatřením naprogramovat.

    Plánuje se na zítra přes poledne nějaká společná akce? Ideálně někde pod střechou, a několik stopů v dosahu. Rád se zbavím nějakých lur z báglu... Případně jestli máte nějaký tip na místo (vyjma CČM a Kampy)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw co ted znamenaji ty barvy gymu u defenderu v novem update? nechapu co to delat ma (logicky defender bude vzdycky v me barve), ani co to dela (ukazuje to nahodne vsechny tri barvy
    pokud to teda nema nejakou jinou symboliku kterou jsem neodhalil, protoze rano jsem obsadil 5 gymu sam, a mel jsem 2x blue, 2x red a 1x yellow v batohu videt
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: to by meli implementovat poradne, aspon by banany byly k necemu :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    tak už jsem taky zažil jaký to je chytat pokemona když se vám zblázní, tady je nádherná ukázka jak často někteří začnou skákat a uhejbat https://www.youtube.com/watch?v=l-rmDwXwKdg&feature=youtu.be
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    GRIFTER: Pokud mas iPhone, tak gratuluju. Pokud android s novou verzi, tak uz to stihli upravit a je bliz. Jinak na raidech kleli svorne vsichni bez vyjimky...
    XSI
    XSI --- ---
    NECROMAN: Aha, já jsem si říkala, že jsem toho červenýho pseudopikachu ještě neviděla a na dovolený ho mám na každým rohu, dík!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam