• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BTW jsem si nahodne vcera vsimnul, ze McDonald ve Vodickove je na 3 stopech, a jeste dalsi 3 jsou tam pravdepodobne v dosahu jejich lure, mozna s malym driftem. Tam asi budu pristi zimni event... :)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    NECROMAN: jj já taky spokojenost. Sice jsem hromadně neevolvovala, ale expů spousta a shiny pikachu byl můj první shiny vůbec. A chytila jsem ho asi v 13:58 :-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Jo aha, pak jo. Chápu, že někomu komu chytá čudlík úplně všechno jedním stiskem se nechce zdržovat když už občas musí házet i trapně ručně ;) Přecejen pluskař je automaticky víc "platící" zákazník.
    IMHO predikovatelný default je i ručně daleko rychleji automatizovatelný, než to, že pokaždé je tam jiný míč a tedy někdy ho měnit musíš a někdy ne, ale tohle aspoň dává smysl. Bohužel.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: hraci s pluskem napriklad nechteji pouzivat obycejne bally. Jelikoz plusko jine neumi, tak je skoda je plejtvat, takze kdyz nahodou neco chytam rucne, tak i na 10cp hazim greater. Takze pro me je tohle absolutne nejlepsi featura noveho update, co mi usetri spoustu casu, bo nemusim uplne pokazde prehazovat na jiny typ ballu.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    OKEYA: Pokud to není ironie, mohl by mi někdo třeba popsat, jakým přesně způsobem to má něco ulehčovat?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    THEMAKARESH: dal jsem mass evolve s vejcem asi za 150 000 XP, chytil prvního Shiny Pikachu, za mě spokojenost :)
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    TROFOZOIT: To je feature. Spoustě lidí to asi zase ulehčuje život...
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Opravu chyby v seznamu pokemonů v novém updatu vítám s nadšením. Konečně jsem mohla začít evolvovat zásoby, s tím skokem na začátek pokaždé se mi do toho skutečně nechtělo.
    Ale to, že si teď dialog chytání pamatuje minule použitej typ ballu je zase další bug nebo feature? Mně to teda dost vadí, protože plevel obvykle chci chytit co nejdřív a zůstávají tam ty lepší míče, zvlášt teď jak bylo všude plno Pikačů :/
    HARALD
    HARALD --- ---
    MISOHU: Aha. To bylo dost krátké. Začali jsme ve 13:45. Ulovili jsme jich asi 5.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    HARALD: ono okolo vody se spawnujou kdekoliv dobře, šel jsem v týdny do hnízda nad újezdem a ani jeden a pak na kampě asi 10 kusů přičemž tam má hnízdo magnemite
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    HARALD: tak ten event byl jen do dvou
    HARALD
    HARALD --- ---
    ALFACAD: Ne, jsou pryč. Aspoň pro tuhle chvíli.

    Ale v Hostivaři kolem Botiče jsou Wailmerové. Aspoň tak.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    chlapci z nianticu se naučí i ten cas
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    HARALD: a misto nich se ti objevil nekdo jiny? tez :-(
    HARALD
    HARALD --- ---
    Právě mi z okolí zmizeli všichni pikachu, stejně jako těch 5, mezi kterými jsem stál. ?!?
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    THEMAKARESH: pikachu ma utok surf
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Alespoň jsem lapil shiny pikachu.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Ten event mi stejně přijde k ničemu, Pikachu na surfu není, double dust také ne a doubl XP mě nevytrhne...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    KOTVUS: aha dík tak to pro mě nemá cenu :(
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    MISOHU: Jen zítra a jen na 3 hodiny (od 11 do 14).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam