• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    GRIFTER: no jo no, je to si sednout nekam na lurka, sice me to nebaví, ale bohuzel nic vic efektivnejsi nebude
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    KOTVUS: mám taky Křest a je to ze včerejšího rádiu v 16:15, jelikož jsem tam nerejdil ani nepamatuji (minimalne 2 mesice, ale spis dele), badge mam zlaty
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: mam bronzovou, byl jsem tam dvakrat, jednou nekdy pred vic nez tydnem (bych to mohl najit presne bo jsem si tam v te Fio bance byl zalozit ucet), a podruhe nekdy ted v nedeli odpoledne, ale spis bliz k poledni.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    KOTVUS: ja tam mam stribrnou a minulej tejden jsem sel jednou kolem 7:30 a pak nejak kolem ty treti odpoledne, oba 1 level raidy
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    skoda ze ten trojitej stardust je jen za chytani, v prvni chvili uz sem si planoval, jak do ty doby rozsirim svou sbirku 10km vajec z peti na devet, nahodim star piece (pokud by ji pridali do shopu jako jednotlivej item) a nastane 6x stardust peklo, bohuzel si muzu nechat zajit chut
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Blahopřeju :-) Pro zajímavost, kolik jsi tam tak udělal za poslední týden raidů? Byl nějaký raid kolem třetí odpoledne? A jaký máš badge?
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Zveřejněny informace k příštímu Community day: sobota 24.2., Dratiny, 3x Stardust za chytání a 3h lury.
    Pokémon GO Community Day - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/events/community-day/
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: tak ho hlavně musíme chytit eště :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ha!


    Musim podekovat Kotvusovi za jeho mapu, diky ktere jsem upravil sve raidovaci navyky pri cestach z prace.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Křest!!!
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Musíš si ale hodně šikovně sednout, jinak je to naopak velmi frusturující. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BTW jsem si nahodne vcera vsimnul, ze McDonald ve Vodickove je na 3 stopech, a jeste dalsi 3 jsou tam pravdepodobne v dosahu jejich lure, mozna s malym driftem. Tam asi budu pristi zimni event... :)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    NECROMAN: jj já taky spokojenost. Sice jsem hromadně neevolvovala, ale expů spousta a shiny pikachu byl můj první shiny vůbec. A chytila jsem ho asi v 13:58 :-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Jo aha, pak jo. Chápu, že někomu komu chytá čudlík úplně všechno jedním stiskem se nechce zdržovat když už občas musí házet i trapně ručně ;) Přecejen pluskař je automaticky víc "platící" zákazník.
    IMHO predikovatelný default je i ručně daleko rychleji automatizovatelný, než to, že pokaždé je tam jiný míč a tedy někdy ho měnit musíš a někdy ne, ale tohle aspoň dává smysl. Bohužel.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: hraci s pluskem napriklad nechteji pouzivat obycejne bally. Jelikoz plusko jine neumi, tak je skoda je plejtvat, takze kdyz nahodou neco chytam rucne, tak i na 10cp hazim greater. Takze pro me je tohle absolutne nejlepsi featura noveho update, co mi usetri spoustu casu, bo nemusim uplne pokazde prehazovat na jiny typ ballu.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    OKEYA: Pokud to není ironie, mohl by mi někdo třeba popsat, jakým přesně způsobem to má něco ulehčovat?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    THEMAKARESH: dal jsem mass evolve s vejcem asi za 150 000 XP, chytil prvního Shiny Pikachu, za mě spokojenost :)
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    TROFOZOIT: To je feature. Spoustě lidí to asi zase ulehčuje život...
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Opravu chyby v seznamu pokemonů v novém updatu vítám s nadšením. Konečně jsem mohla začít evolvovat zásoby, s tím skokem na začátek pokaždé se mi do toho skutečně nechtělo.
    Ale to, že si teď dialog chytání pamatuje minule použitej typ ballu je zase další bug nebo feature? Mně to teda dost vadí, protože plevel obvykle chci chytit co nejdřív a zůstávají tam ty lepší míče, zvlášt teď jak bylo všude plno Pikačů :/
    HARALD
    HARALD --- ---
    MISOHU: Aha. To bylo dost krátké. Začali jsme ve 13:45. Ulovili jsme jich asi 5.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam