• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    CIVETTA: Na to sem právě koukal, že je to k tomu super lákavá nabídka.

    Nevím jestli na ně lidi nadávali, protože už mi padají i pětky a desítky. Teda jen doufám, že ta akce už neskončila a já jedu zbytečně pětky v koupených inkubátorech.
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    THEMAKARESH: A jeste pridali ultra super fialovy inkubator za 200 :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: aha, tak to jsem v pytli :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Ty jsou z 5 km vajec. Vím to, protože už je oba mám.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Luvdisc - Újezd - lanovka a nahoru
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: nejsou v 5km
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: tak 2km se ted hodi, vetsi sance na ty dva gen3 baby pokemony, ne?
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    info zmena nestu: Vyšehrad - Treecko, Folimanka - Barboach
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    THEMAKARESH: navíc když ti padne 10km tak z něj stejně nemůže zatim být Bagon ani Beldum
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Tak koukám, že akce na vejce 3. gen je celkem vošmel, kdy mi padají skoro jen 2 km vejce, takže je jasný, že to chtějí udělat tak, aby si lidi kupovali co nejvíc inkubátorů...
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Absol pořád je
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    koukam, v T4 je ted Aggron - tusi nekdo, jestli je tam misto Absola (ktereho furt nemam), nebo jestli spawnuje dal?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: je velká šance, že Niantic PR tým nemá ani tušení, že obsah vejce je určen v okamžiku sebrání a ne v okamžik vylíhnutí.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    A taky jasne rikaji, ze se to tyka vajec SEBRANYCH behem te doby. Takze to zase posrali v Niantic PR oddeleni, kde zjevne hru nehrajou, tak nepochopili ten rozdil.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: Japanese Twitter Account Confirms That Egg Event is From January 24th to February 1st
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dobra zprava :-)

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: doufám, že se konečně vylíhne Wynaut a Azurill. Teď je ideální doba je vychodit.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: tak zcela jasne to rika "every Egg you hatch". Jako mozna to bylo tim, ze to vejce jsem mel uz rozchozene - jsou 3 moznosti, jak nejak smysluplne urcovat co je ve vejci, bud pri jeho sebrani (coz je ted), nebo pri jeho narozeni (coz ted moje chicorita vyvratila ze tak neni), nebo pri jeho vlozeni do inkubatoru (jen pro event).
    Kazdopadne jsem ted koupil inkubatory a nahazel tam desitky, urcite chci vic cokoliv gen3, nez dalsi vetev, a setrit si 10km na valentynsky event by mi prineslo maximalne tak jen vic candy pro vetev... :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: také by mě to zajímalo, zda to platí už teď a na jak dlouho? A jak to bude s již sebranými vejci?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: nevim teda jak to ma fungovat, ze uz by vejce nemelo urceny obsah kdyz ho seberes? Spis ale asi kecaj, protoze jsem ted vylihnul chicoritu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam