• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: doufám, že se konečně vylíhne Wynaut a Azurill. Teď je ideální doba je vychodit.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: tak zcela jasne to rika "every Egg you hatch". Jako mozna to bylo tim, ze to vejce jsem mel uz rozchozene - jsou 3 moznosti, jak nejak smysluplne urcovat co je ve vejci, bud pri jeho sebrani (coz je ted), nebo pri jeho narozeni (coz ted moje chicorita vyvratila ze tak neni), nebo pri jeho vlozeni do inkubatoru (jen pro event).
    Kazdopadne jsem ted koupil inkubatory a nahazel tam desitky, urcite chci vic cokoliv gen3, nez dalsi vetev, a setrit si 10km na valentynsky event by mi prineslo maximalne tak jen vic candy pro vetev... :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: také by mě to zajímalo, zda to platí už teď a na jak dlouho? A jak to bude s již sebranými vejci?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: nevim teda jak to ma fungovat, ze uz by vejce nemelo urceny obsah kdyz ho seberes? Spis ale asi kecaj, protoze jsem ted vylihnul chicoritu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Pokémon GO
    5 hod ·
    Get hatching, Trainers. For a limited time, every Egg you hatch will feature a Pokémon originally discovered in the Hoenn region.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    zajímalo by mědo kdy bude ta akce s vejci že se klube jen 3 gen.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Další várka Gen3 pokemonů dorazila!
    More Pokémon originally from the Hoenn region are here! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/hoenn-pokemon-012318/
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    LUDEKTATA: Shiny Dratini klidně být může (a já bych si na to klidně vsadil, že bude). Do hry ho můžou přidat až těsně před eventem (myslím, že na to stačí update na server straně, nemusí být update aplikace). Tyhle eventy jsou pro ně ideální příložitost na postupné vypuštění shiny do hry. I když větší smysl by dávalo nejprve je vypustit v běžné četnosti a až pak s nějakým odstupem takhle dostupné pro každého.

    EVILMIND: Jak psal Alfacad, se Star piece by to mělo být 4,5x. Což pro 3. stupeň evoluce s weather boostem znamená přes 2.800 Stardustu za jednoho mona :-D A i "obyčejný" první stupeň s wetaher boostem dává solidních 560. Ideální, kdyby pořádně foukalo, aby měl boost dratiny :-)

    ALFACAD: taky se těším, že dotáhnu na gold Dragon Tamer medaily - tam mi chybí ještě 94 kousků...
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Tak pro mě třeba hraje roli i to, jestli je nějaký pokémon roztomilý. Ale jak říkáš, tak pro tyhle případy moveset není zrovna to nejdůležitější.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOLLUCHA: urcite mu nezustane. Tj cokoliv bude mit, nezalezi na tom - uprimne jako vubec netusim, co muze mit dratini ted, protoze to neni podstatne.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    MISOHU: Aha, takže by to mělo být 4.5x dust tím pádem. I tak mi to ale přijde jako dobrý kšeft :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOTVUS: super, snad to bude stačit na zlatý Dragon badge :)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    KOLLUCHA: vejce dává 2x expy ale hvězda dává 50% stardustu navíc
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Tak s vejcem bylo minule 4x xp, takže já myslím, že by mohlo být.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Já hlavně nějak nechápu, proč ta šaškárna s exclusive movem pro Dratiniho. Zůstane mu teda i po evolvu? U Pikachu je to přece jen něco jiného, že jo...
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: novy item je +50%, tak to bude spis 4,5x
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: zajimavy jak na tech fotkach fakt lidi jsou venku v parcich a tak :-) Kazdopadne doufam, ze 3x dust bude s tim novym itemem 6x dust?
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    KOTVUS: Tajně jsem doufal, že to bude zas nějaký ze shiny pokemonů. Takhle ten event má asi největší cenu pro sběrače SilphRoad badgů ...
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ale jinak event (24.2.) dobrý, cil zlata medaile za chycení 200 draku
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    GRIFTER: no jo no, je to si sednout nekam na lurka, sice me to nebaví, ale bohuzel nic vic efektivnejsi nebude
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam