• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: jsem mel cestou z prace cukani, jak bylo najednou jasno, coz moc casto ve hre nebyva, tak to tam muselo byt super. Ale holt tam zajdu zejtra, na Vysehrade je to zrovna jedno z malo mist, kde mi nevadi jen tak krouzit... :-) A chybi mi asi pulka candy jeste, plus nejakej slusnej, zrovna jako jeden z mala je i trochu pouzitelnej.

    Kazdopadne pocasi zjevne asi ovlivnuje hodne, protoze jsem chytil hned 3 ty nove na jednom miste, a ty kaktusy nachytalo pak plusko cestou domu dalsi samo - coz jako zni podezrele na to, ze predtim nic.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: já jsem dnes ráno byl na chodovské tvrzy kde jsem si doplnil candy na shroomish, to same udělám dnes vecer na újezdě se srdíčka i kdyz to bude asi zbytečná cesta protoze si myslím ze jich bude spousty na event valentina. A v příštím týdnu plánují nekolik cest na vyšehrad, ale je skoda ze neni zadne hnízdo těch nových. Hnízdo na Vyšehradě se mi libi na relativne malem miste hodne pokemonu.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    KOTVUS: ano je tomu tak, ale je to male hnizdo
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Karlovo náměstí bude zřejmě Wailmer - jen při rychlém průchodu jsem tam dnes chytil 3
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Na Žofíně je Vulpix, tam se zase chystám já. Doufám, se mi konečně podaří najít nějakou slušnou lišku :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Já se tam dneska chystám. ;-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: já to četl OD prvního. Tak nic, už to jede :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: na to uz jsem ti jednou odpovidal, ne? :-) [ EVILMIND @ Pokémon GO ]
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: no vida, na Vysehrade uz jsem dlouho nekrouzil :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    MISOHU: Dík.

    Tak to jsem ty inkubátory zbytečně hrotil a měl jsem jet systém jako doposud, kdy dávám kupovaný jen na 10 km vejce.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    THEMAKARESH: akce je až do prvního
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    CIVETTA: Na to sem právě koukal, že je to k tomu super lákavá nabídka.

    Nevím jestli na ně lidi nadávali, protože už mi padají i pětky a desítky. Teda jen doufám, že ta akce už neskončila a já jedu zbytečně pětky v koupených inkubátorech.
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    THEMAKARESH: A jeste pridali ultra super fialovy inkubator za 200 :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: aha, tak to jsem v pytli :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Ty jsou z 5 km vajec. Vím to, protože už je oba mám.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Luvdisc - Újezd - lanovka a nahoru
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: nejsou v 5km
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: tak 2km se ted hodi, vetsi sance na ty dva gen3 baby pokemony, ne?
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    info zmena nestu: Vyšehrad - Treecko, Folimanka - Barboach
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    THEMAKARESH: navíc když ti padne 10km tak z něj stejně nemůže zatim být Bagon ani Beldum
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam