• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: super, diky... tak vidim za 20 minut je Kramerova kasna, jdu si pro pozvanku... :-)
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Doplnil jsem do mapy termíny 24.1. a 31.1. Vím vždy jen o 2 lokalitách (jako zdroj mám jen discord). Další vlna pozvánek by měla jít dnes večer.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: btw mas nejakou aktualizaci, kde vsude byly/budou v tom dalsim terminu?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Park u Chodovské tvrze - Sroomish.

    A teda taky dvě Barboachy.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Pár lidí tuhle vykřikovalo, že má Pokémonů plné zuby, tak jestli máš nějakou zubařskou průpravu, měl bys to pěkně na fleku... :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Zadnej dalsi zajimavej nest na neco gen3 rare/multievolve asi neni, co? Shroomishu potrebuju jen 5 tak to nevim jestli mi stoji za dvouhodinovej vylet na Chodov... :-/
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Já dnes vstával až když byla tma tak nevím, jak to venku vůbec vypadá. :-D
    A nemůžu se přihlásit k účtu což mě dost štve...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: zato dneska bylo hnusne a prselo, nicmene i tak jsem dal hodinu, a mam 213 candy (z asi 70), coz jako je fakt nadprumer toho, co se tam normalne da chytit. Plus kdyz je hnusne, nejsou tam zadny joggeri, nejvetsi nepratele lidi, zirajicich do mobilu... :-)

    Navic je tam zrejme jedine misto v Praze, kde jeste stoji snehulak!
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Bylo tam včera fakt krásně, takhle hezkou procházku jsem fakt dlouho neměl. A ještě jak je ten Vyšehrad sám o sobě krásný, prostě super. ;-) Jen mě štvalo, že jsem se tam pořád přetahoval o gymy. Jinak jsem se včera dostal na zlatou Hoenn medaili. Trochu toho chlubení nemůže uškodit.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Já jsem se cestou z lovu na Vulpixy Žofíně stavila na Kampě. Za čtvrt hodiny jsem chytila tři Barboache a dva Rhyhorny.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: jsem mel cestou z prace cukani, jak bylo najednou jasno, coz moc casto ve hre nebyva, tak to tam muselo byt super. Ale holt tam zajdu zejtra, na Vysehrade je to zrovna jedno z malo mist, kde mi nevadi jen tak krouzit... :-) A chybi mi asi pulka candy jeste, plus nejakej slusnej, zrovna jako jeden z mala je i trochu pouzitelnej.

    Kazdopadne pocasi zjevne asi ovlivnuje hodne, protoze jsem chytil hned 3 ty nove na jednom miste, a ty kaktusy nachytalo pak plusko cestou domu dalsi samo - coz jako zni podezrele na to, ze predtim nic.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: já jsem dnes ráno byl na chodovské tvrzy kde jsem si doplnil candy na shroomish, to same udělám dnes vecer na újezdě se srdíčka i kdyz to bude asi zbytečná cesta protoze si myslím ze jich bude spousty na event valentina. A v příštím týdnu plánují nekolik cest na vyšehrad, ale je skoda ze neni zadne hnízdo těch nových. Hnízdo na Vyšehradě se mi libi na relativne malem miste hodne pokemonu.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    KOTVUS: ano je tomu tak, ale je to male hnizdo
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Karlovo náměstí bude zřejmě Wailmer - jen při rychlém průchodu jsem tam dnes chytil 3
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Na Žofíně je Vulpix, tam se zase chystám já. Doufám, se mi konečně podaří najít nějakou slušnou lišku :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Já se tam dneska chystám. ;-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: já to četl OD prvního. Tak nic, už to jede :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: na to uz jsem ti jednou odpovidal, ne? :-) [ EVILMIND @ Pokémon GO ]
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: no vida, na Vysehrade uz jsem dlouho nekrouzil :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    MISOHU: Dík.

    Tak to jsem ty inkubátory zbytečně hrotil a měl jsem jet systém jako doposud, kdy dávám kupovaný jen na 10 km vejce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam