• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Mimochodem jsem tam byl jen jednou dopoledne, takze fama ze to dostanou lidi podle casu, kdy tam byli je asi taky blbost. Spis to bude opacne a cas se vygeneruje podle nejcastejsi doby raidu. Silph road rika ze v zasade doba nejvic raidu +1
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Hele, myslim, ze jsou to do znacny miry famy. Ja byl na Krannerce asi pred tydnem a taky jsem dostal. Podle mne se to proste vybere ze vsech co tam byli, vynasobi koeficienty za medaili a pocet navstev, mozna negativnim koeficentem za level :-) a losuje.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ALFACAD: jo, to jsem si myslel.
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Je to divny, zacinam mit podezreni, ze to nejak zvyhodnuje nizsi levely. Vcera sem byl na Kranerce na to magnetakovi, chvilku pred koncem, muj ucet i synkuv, synek dostal, ja ne, minuly tyden nemlich to same v unhosti. Z toho raidu jak jsme tam byli v grupe jsme nedostali pozvanku jen 3, lvl 39, 38 a teorii mi kazi jeden 29 :-)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    THEMAKARESH: já myslím, že ano 1-2 dny před zasláním pozvánky
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Hele a ony jsou i nějaký dny, kdy je větší pravděpodobnost, když půjdu na tom ex-raid gymu na raid, že dostanu tu pozvánku na ex- raid?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    *Kotvus :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ale aspon je ted jiste, ze ten vyber hracu neni nejaky spojity casovy interval pro vsechny. Protoze ja tam byl dneska tesne po startu, a prede mnou byli lidi od nas, co dostali pozvanku, ja pak nedostal, a treba Korvus tam tim padem musel byt az po me a dostal.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: na discordu uz nekdo hazel screen kde ma jak Krest, tak ted Kramerku.

    SARGO: musim myslet na zadni kolecka, co kdyz ho pozitri nechytnu! :)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: to by mě zajímalo, jinak já o tom raidu na kranerce dost přemýšlel ale rýmička je zlo radši se vykuríruju na středu a hlavně budu doufat že mi to tam nebude padat jako minule
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Hele, nejsi nějaký chamtivý? :-D

    (Dostala jsem, dostala, juchuchů :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: tak to jako docela nastve, kdyz lidi z toho dnesniho raidu, vcetne tech co tam stali se mnou, pozvanku dostali, ehm... asi jsem byl diskriminovanej tim, ze mam furt v baglu tu pozvanku na stredu?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: super, diky... tak vidim za 20 minut je Kramerova kasna, jdu si pro pozvanku... :-)
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Doplnil jsem do mapy termíny 24.1. a 31.1. Vím vždy jen o 2 lokalitách (jako zdroj mám jen discord). Další vlna pozvánek by měla jít dnes večer.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: btw mas nejakou aktualizaci, kde vsude byly/budou v tom dalsim terminu?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Park u Chodovské tvrze - Sroomish.

    A teda taky dvě Barboachy.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Pár lidí tuhle vykřikovalo, že má Pokémonů plné zuby, tak jestli máš nějakou zubařskou průpravu, měl bys to pěkně na fleku... :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Zadnej dalsi zajimavej nest na neco gen3 rare/multievolve asi neni, co? Shroomishu potrebuju jen 5 tak to nevim jestli mi stoji za dvouhodinovej vylet na Chodov... :-/
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Já dnes vstával až když byla tma tak nevím, jak to venku vůbec vypadá. :-D
    A nemůžu se přihlásit k účtu což mě dost štve...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: zato dneska bylo hnusne a prselo, nicmene i tak jsem dal hodinu, a mam 213 candy (z asi 70), coz jako je fakt nadprumer toho, co se tam normalne da chytit. Plus kdyz je hnusne, nejsou tam zadny joggeri, nejvetsi nepratele lidi, zirajicich do mobilu... :-)

    Navic je tam zrejme jedine misto v Praze, kde jeste stoji snehulak!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam