• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Akce s Gen3 vejci uz predpokladam skoncila?
    UBU
    UBU --- ---
    KOTVUS: Taky sem dostal k nam do Hostivic, je to uz v sobotu, to neni moc casu...
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Pro info, před hodinou šla nová vlna pozvánek, a to už na tuto sobotu. Jsou na CČM, Chodov a kostel na Jiřáku
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    SARGO: To tam asi začnu zase jezdit. :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Přesně tak. Až na to, že je to z ruky úplně pro všechny, opravdu hrozně pitomý místo... (Doufám, že tu nikdo není. :-D)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: aha, takze cilem je, kdyz koukam na mapu, pokryt pro P13 sousedni kvadrant? Akorat to teda vypada od nas uz trosku z ruky... :-(
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: Chytil jsi ho? Já až na 3 z 11 míčku, sem už byl dost nervozní.
    SARGO
    SARGO --- ---
    THEMAKARESH: Jo jo. Greenways Route nejčastěji (poznávací znamení - pod tubusem metra). O aktivaci se pokouší na... eeee... Round pyramid. Takže jasný, kdo pojede kolem... :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: bych tipnul, ze ty dva na P13 se proste seply "nahodne", protoze tam hraje fakt jako hodne lidi (soude dle nejakych random raidu co jsem obcas tam udelal). Takze Sargo asi zkousi nejaky dalsi jeste?
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    SARGO: To máte v tom central parku ty gymy s ex-raidy?
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    SARGO: je to park kam historie OSM sahá :-) https://www.openstreetmap.org/relation/3366627/history
    A oba tamní gymy jsou pěkně uprostřed. Sice je to stejná buňka jako Krannerova kašna, ale i tak by se s ní mohl nějaký další gym střídat ob týden...
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOTVUS: Ale musí to taky být "park", že jo. Je Karlák veden jako parková záležitost? :-)
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: o žádném cíleně sepnutém gymu nevím. Ale u některých dále mimo centrum to klidně mohla být nějaká lokální iniciativa. Třeba ty 2 gymy v Petrovicích. Nikoho odtamtud neznám, tak nevím, jaká je tam situace, ale pochybuji, že je tam více hráčů, než chodí třeba na gymy na Karláku...
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOTVUS: Cha cha, ani zdaleka 30. Pokouší se to dohnat kvantitou raidů. Usoudila jsem, že další zlatý gym do sbírky dobrý, tak se snažím účastnit, ale teda nevěřím tomu ani za nehet. Ani náš hlavní místní více méně spolehlivý neposílá pozvánky každý týden, a to tam chodí lidí násobně více.
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    MISOHU: je to na principu osobního setkání - lidi by se měli potkat
    EVILMIND: k ničemu to dobrý není, ale to není ani plný Pokedex :-D
    SARGO: kolik vás je? Já to zkoušel zorganizovat u nás na severu (Kobylisy+Prosek), ale bylo nás jen cca 20, tak jsem to odpískal. Podle různých zpráv ze světa beru jako minimální počet s alespoň mizivou nadějí 30 lidí (co dají během týdne každý více raidů).
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOTVUS: Též vím o jednom pokusu probrat k životu gym na M2. Dost důsledně se snaží(me) utlouct všechny raidy, které se tam objeví. To se podle všeho i daří. Nicméně pozvánky nikde, takže tam očividně chybí prvek více lidí "-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    MISOHU: koukám že to neni stálej, zkusil jsem to znovu a hodilo 1155, trochu nechápu ten jejich systém
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    KOTVUS: 4150 mi to vygenerovalo za kod
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam