• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    SARGO
    SARGO --- ---
    THEMAKARESH: Jo jo. Greenways Route nejčastěji (poznávací znamení - pod tubusem metra). O aktivaci se pokouší na... eeee... Round pyramid. Takže jasný, kdo pojede kolem... :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: bych tipnul, ze ty dva na P13 se proste seply "nahodne", protoze tam hraje fakt jako hodne lidi (soude dle nejakych random raidu co jsem obcas tam udelal). Takze Sargo asi zkousi nejaky dalsi jeste?
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    SARGO: To máte v tom central parku ty gymy s ex-raidy?
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    SARGO: je to park kam historie OSM sahá :-) https://www.openstreetmap.org/relation/3366627/history
    A oba tamní gymy jsou pěkně uprostřed. Sice je to stejná buňka jako Krannerova kašna, ale i tak by se s ní mohl nějaký další gym střídat ob týden...
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOTVUS: Ale musí to taky být "park", že jo. Je Karlák veden jako parková záležitost? :-)
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: o žádném cíleně sepnutém gymu nevím. Ale u některých dále mimo centrum to klidně mohla být nějaká lokální iniciativa. Třeba ty 2 gymy v Petrovicích. Nikoho odtamtud neznám, tak nevím, jaká je tam situace, ale pochybuji, že je tam více hráčů, než chodí třeba na gymy na Karláku...
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOTVUS: Cha cha, ani zdaleka 30. Pokouší se to dohnat kvantitou raidů. Usoudila jsem, že další zlatý gym do sbírky dobrý, tak se snažím účastnit, ale teda nevěřím tomu ani za nehet. Ani náš hlavní místní více méně spolehlivý neposílá pozvánky každý týden, a to tam chodí lidí násobně více.
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    MISOHU: je to na principu osobního setkání - lidi by se měli potkat
    EVILMIND: k ničemu to dobrý není, ale to není ani plný Pokedex :-D
    SARGO: kolik vás je? Já to zkoušel zorganizovat u nás na severu (Kobylisy+Prosek), ale bylo nás jen cca 20, tak jsem to odpískal. Podle různých zpráv ze světa beru jako minimální počet s alespoň mizivou nadějí 30 lidí (co dají během týdne každý více raidů).
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOTVUS: Též vím o jednom pokusu probrat k životu gym na M2. Dost důsledně se snaží(me) utlouct všechny raidy, které se tam objeví. To se podle všeho i daří. Nicméně pozvánky nikde, takže tam očividně chybí prvek více lidí "-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    MISOHU: koukám že to neni stálej, zkusil jsem to znovu a hodilo 1155, trochu nechápu ten jejich systém
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    KOTVUS: 4150 mi to vygenerovalo za kod
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: ja mam, ale jako nepouzivam to :) to neni k nicemu dobry, ne?
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Chodíte tu někdo na thesilphroad.com? Respektive máte někdo založenou tu jejich Traveller's card? Že bych měl konečně první handshake :-)
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Aktuálně vím o jednom běžícím pokusu na aktivaci nového gymu v Praze. Zkoušejí to letci - cíleně si vybrali relativně odříznutý gym, kde bude jakákoliv jiná aktivita nulová nebo naprosto minimální, takže to nikoho nepoškodí. Za týden uvidíme, zda uspějí. Pokud ano, bude v Praze o jeden Ex-gym více, a budeme to moct zkusit zopakovat v pěší režii na nějakém příhodnějším místě :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ja myslim ze, spis to bude tim, ze v tech parcich proste nemas vetsinou dost lidi, co tam raiduje nahodne, abys prekrocil nejakou minimalni hodnotu (at uz celkovej pocet lidi/cas nebo unikatnich id), pri ktere se dostane ten gym do osudi. Nicmene pak asi staci, kdyz to udelas jednou - uz se tam dalsi lidi pohrnou sami, v nadeji, ze bude znova... :-) Aspon takhle jsem pochopil ten popis na redditu. A naopak kdyz se jich tam hrne moc (zjevne pripad treba Kramerovy fontany), tak uz pak klesa i tvoje sance, ze se mezi EX dostanes i kdyz gym vylosovanej bude.

    IMHO by naprosto idealni byla treba Klamovka, kde jsou 3 gymy na jednom miste v zone, kde muze byt EX. A mam to po ceste... :-). Ale nevim, jak dosahnout toho, aby je zacalo nekolik desitek lidi vytrvale raidovat, aby se ta teorie overila.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: počkej ona by měla být možnost takhle stvořit EX gym? to že může být lidi často berou z toho že se nachází v nest areách parků ale skoro mi spíš přijde že při spustění ex raidů naplno byly dopředu definovaný gymy na kterejch to může padnout a už se to nemění
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BTW je vůbec v Praze nejakej EX gym, co byl sepnutej cileně? Resp. kde takovej vznikl až poté, co se začalo cíleně chodit? Občas vidím na discordu jak někdo propaguje gym kde "může" být EX, což předpokládám vydedukoval čistě z toho kde leží na mapě, ale většinou je to zjevně nějaká oblast, kam prostě chodí samo o sobě málo lidí...
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    EVILMIND: Jasně. Ale pokud se ví, kde to bude, tak je velká pravděpodobnost, že tam lidi budou v týdnu i o víkendu. Problém takovejchhle datasetů je, že nejsou pořádně sebraný, takže se skoro nedaj používat kovariáty....
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    OKEYA: nebo se vezme seznam lidi, co tam byli a vylozene nahodne se jich vybere urcity pocet..

    a pak se vyvojari bavi tim, jak v tom lidi hledaji smysl.. :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    What the data tells us about this EX raid invitation cycle: February 8, 2018 | Pokemon GO Hub
    https://pokemongohub.net/post/featured/data-tells-us-ex-raid-february-8-2018-invitation-cycle/
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Mimochodem jsem tam byl jen jednou dopoledne, takze fama ze to dostanou lidi podle casu, kdy tam byli je asi taky blbost. Spis to bude opacne a cas se vygeneruje podle nejcastejsi doby raidu. Silph road rika ze v zasade doba nejvic raidu +1
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Hele, myslim, ze jsou to do znacny miry famy. Ja byl na Krannerce asi pred tydnem a taky jsem dostal. Podle mne se to proste vybere ze vsech co tam byli, vynasobi koeficienty za medaili a pocet navstev, mozna negativnim koeficentem za level :-) a losuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam