• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: diky, takze ten pravej. Tam jsem dokonce jednou raidil, dalsi nespravedlnost! :-)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Anna Proletářka na Žižkově: https://mapy.cz/s/2nB2R
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: Kotvus ji asi udělá, v té jeho jsou teď S12, ja jsem jen ted v rychlosti nacmaral tohle (Annu Proletarku jsem nenasel protoze to s tou diakritikou nejak nejde, ale predpokladam je v jednom z tech dvou v centru)



    MISOHU
    MISOHU --- ---
    NECROMAN: je, Kotvus jí dělal, ale tuhle vlnu ještě nezapracoval možná z důvodů až tak velký změny
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: Není nějaká mapka, kde jsou tyto lokace zanesené?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    zkontroloval jsem:
    Komunist Art 2
    Tailhead Snake
    Památník Barikádníků
    Anna Proletářka, Žizkov

    kazdej je jinej S10, a vsechno navic okrajove casti (nevim ve kterym S2 kde je ten gym na zizkove presne)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: dokonce si myslim, ze by mohlo byt mozne, ze by ted v kazdem S10 byl zarucen jeden EX v kazdem terminu, coz vysvetluje tu spoustu "venkovskych" a malo v Praze. Zná někdo přesná jména těch pražských, že bych to checknul?
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    "S2 level 10" abychom byli presni
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: no pro tuhle vlnu zmenili grid na S10 - nicmene jsem z toho uplne nepochopil, proc by to melo stavajici ex gymy vylucovat? Jen bude proste MNOHEM mensi sance, pokud to teda chapu spravne.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    NECROMAN: tak třeba na Krannerovce už ex raid nebude, někde jsem zahlídl článek že se zdá že změnili pole
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: takže by teoreticky mělo stačit jednou denně protočit Krannerovu kašnu a třeba dostanu další EX Raid pass? :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: na redditu jsou i fotky lidi, co maji EX na gym, na kterem maji 0 expu badge - tj. fakt ho jenom protocili.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: tak koukal jsem sou asi tri uplne novy mista v Praze, kde se nejspis sejdou. Nekdo tam posilal fotku ja ma EX na najakej ostrov u Maroka, kde byli jen dva, a jen tak ze srandy umreli na Zapdosovi, a stejne ted dostali pass, uzitecny... Ale vitez je asi ten clovek co dostal s celou rodinou a vsema detma EX nekam na hranice Beloruska, kde byl v lete.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    jsme zvedavej zda se na na tu nejnovejsi vlnu sejdou v pohode lidi i na mistech ktere nejsou z vyletu/dovolenych
    SARGO
    SARGO --- ---
    WABICEK: Což se mi, jak jsem právě zjistila po nahlédnutí do báglu, právě stalo. 200 km z letní dovolené. :-D

    EVILMIND: Takže mám dva naráz, každý teda na jiný den... byls to ty, jak se ptal, jestli to tak může přijít, že jo. :-D
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    EVILMIND: možná buď rád, aspoň nemusíš přemýšlet zda v neděli cestovat někam do Vyšných Vlkodlakov 
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jako vic lidi na redditu tvrdi, ze dostali nekam, kde gym jen protocili/obsadili. Nicmene tato smesna kriteria ani to mi nepomohla k pozvance, ehm...
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    No to teda je. mám pocit že tady jsem ani neraidoval a v Duchcově jsem byl před půl rokem...

    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    tak poslední vlna EXraid je docela vtipná :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    KOTVUS: THX. Nevíš jestli je tam s tou Indií i Srí lanka?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam