• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Jejej, to mi je ale líto... Zvlášť ty Slakothy. To znám, jednou se mi vylíhlo šest za sebou. Já sice jednoho dobrého mám, už teda rovnou Slakinga. Ale kromě zápisu do dexu mi stejně k ničemu není. Akorát mi ho pořád cpe automat do grupy, když jdu do boje... Ale 6 pětkových raidů, to je fajn, ne? Teda mně, jak jsem relativně na začátku, tak mi to přijde skvělý. A určitě jsi chytil aspoň jednu Rayaquazu! (To ti možná maličko závidím.)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Takže TY můžeš za tu mapu! :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOLLUCHA: smulu mam ja, dneska 6 petkovych raidu, vzdycky jsem mel minimum 10 micu - a mam dohromady TRI rare candy (kvuli kterym jsem to primarne delal). To jsem fakt jako nezral. TM mam treba dost, tusim asi 50/20, ale co s nima kdyz uz ma clovek vsechno pretocene, ze jo. Na konec dne jsem jeste dostal z vajec 3x slakotha, a ani jeden neni wonder (tj. nemam jeste vubec zadneho wonder), takze zjevne jsem to dneska proste vubec nemel zapinat asi, nejaka spatna konfigurace hvezd... :-)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    OKEYA: Vida, tak tím by se to částečně vysvětlit mohlo. První raid jsem absolvovala na lvl 20 a bylo to asi půl na půl před a po 25. Tak mám jen smůlu a ne pekelnou smůlu :-)) Díky za link, bylo to poučné.
    XSI
    XSI --- ---
    NECROMAN: A já se tak tetelila, když jsem je chytala v Mexiku...
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    KOLLUCHA: Aha. Ony fast vypadávají po 15 a charged po 25 levelu...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Plusle je dostupný v Evropě, právě chycen před barákem.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    OKEYA: Zajímavé je, že podle té tabulky máš větší pravděpodobnost získat (v jednom bundlu) TMko v jedničkovém raidu než ve dvojkovém. Každopádně jsem si buď něčím rozhněvala RNG nebo je tam ve hře ještě nějaký faktor. Mám za sebou úspěšných 39 raidů, z toho minimálně dva trojkové, osm dvojkových a zbytek jedničkových. Pokaždé jsem měla 12+ míčů. To je minimálně 102 bundlů.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    KOLLUCHA: Je to trochu o náhodě, ale obecně čím vyšší úroveň raidu a čím víc míčků člověk získá, tím spíš dostane TM.

    Viz
    Understanding Raid Rewards: The Secret Multipliers Behind The Scenes - The Silph Road
    https://thesilphroad.com/science/raid-rewards-secret-multipliers/
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Nevíte někdo, jaká je podmínka k získání TMek v raidech?
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    MISOHU: Co se týče mně, tak dost dlouho na to, abych je chytila oba ;-))
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    ALFACAD: j už čtu že jsou oba všude, otázka jak dlouho
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    MISOHU: ano ,plus jsem uz videl
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    nedoslo k migraci minum/plusle?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    novy raid bossove:
    T1: Swablu, Snorunt, Magikarp, Wartortle
    T2: Dewgong, Cloyster, Marowak, Sableye, Mawile
    T3: Jynx, Azumarill, Piloswine, Machamp, Porygon, Gengar
    T4: Feraligatr, Lapras, Tyrantiar, Absol
    T5: Rayquaza, Kyogre
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    jako nejen že teˇna těch gymech neoujde raidovat ale sem zvědavej jak se ten počet lidí rozdělí na ty gymy, jinak já prd :(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: vypada teda, ze ted to jsou S13 cell, vsechny tyhle jsou ve svych vlastnich
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: Biergarten Riegrovy sady
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: dalsi novej je Gymnastka na Folimance (tam byla snaha ho aktivovat cilene)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Tam aem byl ve ctvrtek na ex raidu a den pote prijde dalsi pozvanka? Takze tam slo raidovat jen jeden den, to je fakt divne.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: dalsi jsou na Is It Miracle na Kampe a Kravicku, tj. to uz jsou multiple EX i v ramci starych S12
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: zatim vidim pozvanky na Krest a na Central CCM - tj. to jsou 2 EX v jedne S10, tak ted nevim no
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam