• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: az pristi vikend
    XSI
    XSI --- ---
    Pro nás co už to sledujem míň než víc – to je zítra od jedenácti do dvou?
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: jak byl event s Pikachu tak sem si toho moc nevsimal, chytil sem asi tri, ale prislo mi ze sou uplne vsude. Pokud to bude podobny, nemel by bejt problem, to je fakt. Problem bude prinutit se vstat, umejt, najist a jit ven :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: potrebujes 124 candy, to je 18 dratini kdyz pocitas ananas na vsechno a jednoho dobryho mas. Jestli v eventu nepujde chytit 18 dratini za 3 hodiny, tak to asi bude velkej fail... ;-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: to se tam nepise, ale cekal bych to, protoze kdyby to nebylo stoprocentni, tak by to bylo trochu smutny pro lidi, co ho chteji :-) kazdopadne kdo nechce tak proste evolvne pozdeji
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: otazka jestli se mi vubec podari nasbirat dost Dratini na nakej evolve do Dragonita. Kdyze to zacina? V jedenact dopoledne? Kazdopadne asi nemuze skodit udelat si draka s timhle utokem a kdyz to pak cloveka bude srat, zmenit to na Outrage pomoci TM.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: předpokládám že při evolve v tu dobu nic jinýho získat nepude co?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: hmm... je to dobrej move, ale na Dragonite neni jako zjevne lepsi nez Outrage (resp. je objektivne horsi co do DPS). Ale je to single charge, neni to o moc, a muzou nastat zmeny, protoze Outrage ja jako proste OP, a zname to, kdovi co bude lepsi v budoucnu, takze rozhodne bych si dva tri evolvnul.
    BTW musi se evolvovat behem tech 3 hodin eventu, a pomoci TM nejde ziskat.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: a je to dobrej muv?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Pokémon GO
    10 min ·
    Great news, Trainers! If you're lucky enough to evolve your Dragonair into Dragonite during this month's #PokemonGOCommunityDay, your Dragonite will know a special move—Draco Meteor!
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Musím pochválit náramek, chytil shiny Poochyenu :)
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Valentine event prodloužen o 24 hodin: https://mobile.twitter.com/PokemonGoApp/status/964242757115035648
    Do toho spuštěn nový event do 17.2. - začal lunární rok psa, takže 300 dustu za všechno, co se psovi podobá (Poochyena, Growlithe, Snubbull, Eevee, Electrike) a zatím potvrzena shiny Poohyena: https://mobile.twitter.com/PokemonGoApp/status/964245293985222656
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    Dneska se na raid dobehnout rozhodne vyplatilo :)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: ja puvodne myslel, ze se to musi hardcore rucne :-) ale mezitim jsem dogooglil nejake aplikace, ted pouzivam Island (pro Draconius, PoGO jsem nemel duvod zkouset ale z principu fungovani asi bude fungovat cokoliv)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Jo, používám Duální aplikaci od MIUI, což asi bude nějaké to klonování.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    SARGO: oki. ja ty luvdisky jen naklikaval a nechytal vsechno.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    ALFACAD: Ja mam rad tyhle, protoze tam u vetsiny je i vysvetleni - ne vzdycky je DPS nebo TDO nejlepsi kriterium - nekdy je dulezitejsi pokryti castych obrannych typu nebo budoucich raidu.

    Pokemon GO GamePress
    https://pokemongo.gamepress.gg
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    jaky používáte důvěryhodné stranky na moves sety pokesu, jsem se díval na nekolik a obcas se to lisi, diky
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PLAGUEDIL: jak nakliknes, je zluty. To se mi stalo vcera, jsem si koupil novej tablet (na hrani Draconius), a ciste jen pro test split screenu jsem si tam zalozil i novej PoGO ucet. Samozrejme prvni luvdisk hned shiny, takze mam level 2 ucet se shiny, a level 40 co ma asi 200 luvdiscu, a prd z toho... :-(
    SARGO
    SARGO --- ---
    PLAGUEDIL: Už při chytání. Ne když ho jen vidíš běhat po trávě, ale jak ho naklikneš, víš. Teda pokud ho poznáš, nepíše se to tam, dokud ho nechytíš. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam