• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    HANZO
    HANZO --- ---
    MISOHU: já už ztratil dvě..
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Ha já vůl myslel že jsem ztratil plusko a naštvaně jsem to ani o víkendu nezapnul a teď jsem ho našel v práci pod jedněma deskama :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: asi ne, zaloz :)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    XSI: Maguss
    11 min ·
    MAGUSS AVAILABLE ON THE APPSTORE!
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: má už taky nějaký debatní forko?
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Android only, btw.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw Maguss je cerstve OPEN beta - priznavam teda jsem je sice podporil na indiegogo, ale hral jsem jen prvni verzi protoze jsem fakt nemel cas detailne studovat ten prekotnej vyvoj a mnozstvi wipu behem posledniho roku a ctvrt, ale jen co jsem vzdycky koukal na obrazky/videa, tak to nejenze neni ve stejne lize jako PoGO, ale ani na stejne planete - urcite nejnamakanejsi AR hra soucasnosti
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Vida, koukám, že mám 339 sladkostí, 3 dratini nad 90 % a jednoho 89% dragonaira, na event jsem připraven ;)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KOLLUCHA: No já pořád ještě nemám Pupitara, zato Tyrany dva, ale pořád málo candy na to abych tím plýtvala na tohle ;)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Už začínám hoardit ananas.

    COBRA_: Jíst nemusíš ;-)))

    TROFOZOIT: Jj já podobně, akorát mi stačilo vychodit Dragonaira, protože Dragonita jsem chytila kousek od baráku na zlatou malinu :-)
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Dík!
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Čert vem move, ale jestli se budou poflakovat venku Dratiny, tak to beru. (chytila jsem asi tak možná jednoho, ostatní mi vyrostli z vajec a Dragonita jsem si musela vychodit)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: az pristi vikend
    XSI
    XSI --- ---
    Pro nás co už to sledujem míň než víc – to je zítra od jedenácti do dvou?
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: jak byl event s Pikachu tak sem si toho moc nevsimal, chytil sem asi tri, ale prislo mi ze sou uplne vsude. Pokud to bude podobny, nemel by bejt problem, to je fakt. Problem bude prinutit se vstat, umejt, najist a jit ven :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: potrebujes 124 candy, to je 18 dratini kdyz pocitas ananas na vsechno a jednoho dobryho mas. Jestli v eventu nepujde chytit 18 dratini za 3 hodiny, tak to asi bude velkej fail... ;-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: to se tam nepise, ale cekal bych to, protoze kdyby to nebylo stoprocentni, tak by to bylo trochu smutny pro lidi, co ho chteji :-) kazdopadne kdo nechce tak proste evolvne pozdeji
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: otazka jestli se mi vubec podari nasbirat dost Dratini na nakej evolve do Dragonita. Kdyze to zacina? V jedenact dopoledne? Kazdopadne asi nemuze skodit udelat si draka s timhle utokem a kdyz to pak cloveka bude srat, zmenit to na Outrage pomoci TM.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: předpokládám že při evolve v tu dobu nic jinýho získat nepude co?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: hmm... je to dobrej move, ale na Dragonite neni jako zjevne lepsi nez Outrage (resp. je objektivne horsi co do DPS). Ale je to single charge, neni to o moc, a muzou nastat zmeny, protoze Outrage ja jako proste OP, a zname to, kdovi co bude lepsi v budoucnu, takze rozhodne bych si dva tri evolvnul.
    BTW musi se evolvovat behem tech 3 hodin eventu, a pomoci TM nejde ziskat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam