• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    optimalizace EX raidu, bude čas i na nějakou hospodu mezi

    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    Dneska hezkej den, par legend, poskocil jsem na level 38, dostal zlatou medaily za hatchovani vajec a do toho jeste prisla pozvanka na ExRaid :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: navíc to zjevně tentokrát není jejich vina, protože jsou úplně mrtvý i stránky Nintenda (502), tim spis by meli koukat, aby nebyli zavisli na sluzbe, ktera neustale nefunguje - a pres kterou beztak jede 99 procent botu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: presne, Niantic jsou fakt totalni kokoti... rok a pul problem s PTC, a porad nejsou schopny kdyz nic jineho, tak nabidnout migraci na google :-( hlavne ze kazdej event se pak ruzne o hodiny/dny prodluzuje
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    No jo no, začal event a PTC umřel, prostě jako vždycky.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: spis se RNG rozhodlo dneska, ze jsem byl asi hodnej :)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: To teď padají hlavně desítky nebo jak to děláš?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: njn, tak o ty expy mi slo tak nejmin... ale jinak akce uspesna, do prazdneho batohu jsem dostal novych 7x10, takze doufam mi to vydatne zalepi diry v pokedexu...
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    PAJA07: konecne!!! Ted jeste zvazuju, jestli nechat vsechen ten odpad po evolve a pockat, jestli nekdy budou double candy..
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Sakra, vona ta appka ted sleduje urazenou vzdalenost i kdyz neni na displeji? Odkdy? Jeden z duvodu proc mam plusko je ten ze tenkrat to teda rozhodne neumela. Dneska mam pripraveny ctyri desitkovy a jedno petkovy vejce, chci si predtim zapnout star piece ale nemam cas to kontrolovat, tak appku shodim a zamknu telefon, po nejaky chvili se zas mrknu a vono se to zacne jedno po druhym lihnout. Ne, predtim nez sem zamknul telefon sem tu potrebnou vzdalenost fakt neusel, to by ani neslo.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    LUDEKTATA: ja to nebyl :)
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Další novinky se týkají raidů - vypadá to, že se posunul konec (v Londýně končily poslední raidy po 22h místního času) a jsou (staro)noví Raid bossové:
    T2: Exeggutor, Slowbro
    T3: Starmie, Claydol, Aerodactyl, Alakazam, Scyther
    T4: Charizard
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    PAJA07: No museli přece nějak naštvat ty horlivce, kteří si batoh vyčistili ještě PŘED eventem ;)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    LUDEKTATA: coze, ono je ted double xp? :)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Dragon, Psychic, and Flying type Pokemon will hatch more often from eggs and appear in more in raid battles. Double EXP. Event ends March 16.
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Tak tady to máš i s odpočtem ;)
    P337 PokemonGo Countdown Site
    http://www.p337.info/pokemongo/
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    LUDEKTATA: taky mam v batohu 4 desitky a zbytek petky :(
    Tak asi budu muset investovat a nakoupit inkubatory..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: me se prave krcej taky, ale uz na 7.8km... je to hra nervu a pevneho nacasovani! ;-)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: To je správná příprava na event! Ne jako já, kterému se v baťohu krčí osm 10km vajec ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: takze to vypada, ze to bude dneska v 22? To abych to uz vypnul...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam