• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: jsem v noci mel TRI v pokoji - uz teda mam vsechny tak jsem to nehrotil, ale rikam si, co to je za blbost proc snehovej, a jdu k oknu, a koukam, PoGO ma dobrou predpoved! :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Praha pod sněhem, dost možná poslední šance chytit sněhového Castforma v této sezoně.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Tyhlety vejce na poslední chvíli, to je naprd. Už podruhé jsem na to zapomněla během dne tak úspěšně, že double XP event skončil.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Já to někde musím napsat, tak to napíšu tady, neb mi to přijde vtipné.
    Víte, jak teď končí ten event s expama? Jen jsem vypotřebovávala pár vajec, přece je nevyhodím...
    Takže jsem podruhé čtyřicítka. Takže to je jako level osmdesát, ne? :-D
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    OKEYA: jj, plus se těším na posun konce raidů. Když je konec v sedm, tak to akorát tak stihnu dojet někam do centra...
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    WABICEK: Tak snad uz bude jaro a odzvoni zmrzlejm prstum a mickum co letej do haje...
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    OKEYA: jenom jsem byl pak pěkně zmrzlej :-)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    COBRA_: Minulej víkend jsme ho dali ve dvou. 35 + 32 a zbejvalo cca 12 sekund. Chtělo si to ale dát záležet na výběru counterů, jinak by to bylo bez šance...
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    OKEYA: kolega rikal ze dal Absola ve dvou v pohode v den kdy byl v raidech poprvy a ze se mu zda, ze ho mozna ztizili. Moveset nevim, zabil mi za celou dobu par kousku jenom. Ve trech to byla pohoda.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    COBRA_: My Absola ve dvou dali s rezervou, 36+39 ... asi záleží na movesetu.

    Jinak na Lugii se těším, mám jen 2...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: tak sky attack jsem pouzival uz ted, na te jedine lugii co jsem si maxnul, takze jestli ho posilej i zpetne, nebudu se branit :-)
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Myslím, že pro nás bude reálně až od soboty - přepnou to nejspíš zase večer ve 22hod našeho času, kdy už je po raidech.
    A slibují nějaký vylepšený Flying útok Sky Attack, který ale už měla... Takže buď bude nějaká změna pro Sky Attack, a nebo to na marketingovém popletli, a Lugia třeba dostane svůj signature move Aeroblast. To by jim umožnilo recyklovat staré legendárky, mechaniku na znemožnění překlopení "limitované edice" útoku pomocí TM už si vyzkoušeli na posledním Community day s Dragonitem...
    Legendary Pokémon Lugia Soars Back into Raid Battles in Pokémon GO - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/lugia031518/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    od zitra Lugia... to zase bude :)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Dnes mi od rana blbne plusko, nepripoji se. Zkousel sem finty co jindy fungujou, nic. Kolegovi to jede.
    A Absola sme ve dvou nemeli sanci dat, nastesti se pridal nekdo treti. :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: Tady jde spis o to, ze poskytuji pekny framework a kazdy si muze napsat podobnou appku :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: no, to je na Niantic moc revolucni, nez aby to zacali pouzivat :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Moc pěkný, co nabízí Google
    Google zpřístupnil mapy vývojářům her v rozšířené realitě: Nebojte se a tvořte! – MobilMania.cz
    https://www.mobilmania.cz/...her-v-rozsirene-realite-nebojte-se-a-tvorte/sc-3-a-1341246/default.aspx
    SARGO
    SARGO --- ---
    DRAKY: Přesně proto mám občas záchvaty, kdy jdu všem z cesty a maximálně si někde denní pas schroupnu někde v soukromí na trojkovém raidu. :-D

    TROFOZOIT: Přesně proto občas celé dny číhám na discordu a vybíhám při každé příležitosti. :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    PAJA07: Nechci ti brát iluze, ale nechytit mewtoo není žádná exotika - opravdu nejdou zas tak automaticky. Jestli nechytil jen jeden, tak jste byli sakra banda klikařů :-))

    A na ananas se chytá všechno, co už mám lepšího, že jo. :-D
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    KOLLUCHA: ja jsem jednou chytal Rayqazu brachovi na telefonu.. trikrat zlata malina.. excellent a nic.. pak jsem se ukliknul a hodil ananas.. a rikal si, ok.. zkusim.. hodim excellent.. micek spadnul.. a najednou se telefon kousnul.. Tak rikam ze pockam.. zatim si ho chytim na svym telefonu.. a pak teda koukam, ze porad nic.. tak shodim pokemony.. pustim a koukam ze smula, raid skoncil.. no nicmene, koukam do recent. a ona tam byla :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam