• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    XSI: Jak to vypadá ve FS: https://i.imgur.com/ivejMBo.png
    XSI
    XSI --- ---
    NECROMAN: V Maguss je to s questy přesně jak popisuješ a skoro bych tipla, že to viděli spíš tam.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Už jsem si vzpomněl, co mi ty questy připomínají - Fallout Shelter challenges. Tam jsou vždy aktivní tři challenge tipu zabij x monster, uhaš x požádů, vyrob x zbraní. Za každý splněný quest je nějaká odměna. Jednou za den je také možné jeden quest zrušit a získat nový.
    Pokemon Go zřejmě tento systém spojí ještě s týdenním streakem, udělat každý den aspoň jeden quest a na konci týden bude čekat extra odměna.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: "available for purchase" - ne dík.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Pokémon GO
    5 hod ·
    Trainers, are you an expert at defending Gyms? Show off your team pride with new Gym Leader avatar items! Depending on your Gym Leader medal rank, pieces of this outfit will be unlocked and available for purchase.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: zajimavy je, ze podle tech porovnani textu z ruznych jazykovych verzi to vypada, ze muzes delat 3 questy soucasne, a neni to nijak omezene poctem questu za den. To budou mit boti radost... :-)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Mně se tuhle v noci zdálo, že jsem šla na ex-raid a byl tam Mew :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: to bude tipuji u dlouhodobá záležitost, jen občas se jako odměna objeví i nějaké speciality. Viz ty screenshoty.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: tak me vic zajima ten cil, jestli to je nejaka jednorazova akce pro Mew, nebo jestli to proste jsou normalni daily questy na furt, maximalne sdruzene v nejake kampani, z toho PR textu to neni uplne jasne. Ale v kazdem pripade dobre, ze se aspon neco deje...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: Tipuji, že první měsíc, dva to stejně budou jen tak testovat, jak je to stabilní a použitelné, než tam vypustí nějaké legendárky. A i to vypuštění Mew bude určitě omezená záležitost nějakého community day.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: tak Mew je tam jen tak decentne zminenej. Ale bylo by pekne, kdyby se k nemu slo prosolovat serii questu, bez nutnosti cekat na nejakou nahodnou EX pozvanku... :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MEW!
    Trainers, It’s Time to Conduct Important Pokémon Research! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/research/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    To je asi nejlepsi pokemon tattoo co jsem kdy videl :-)

    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    A ja se na celej event vyprdnul. Normalne sem to zazdil. Cha!
    SARGO
    SARGO --- ---
    Z 87 bulbasaurů shiny nula a ani jeden přes 90%. Asi jsem si tu kliku vybrala den předem až moc. Ale teda po pravdě... připadám si trochu ukřivděně. I mé mimoňské dítko, co jich nachytalo sotva čtvrtinu, mělo dva! :-D
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    KOLLUCHA: Tak to bylo od jedenácti. Doufám, že se nikdo neřídil mojí radou.. :-(

    Jinak teda za mě velký úspěch. Sice jen jeden shiny Bulbasaur, ale zato jsem chytila shiny Lugii. Zase jsme šli se ségřinou rodinou a super :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CIVETTA: to nebylo svetlem on proste neni videt... taky jsem dva omylem transfernul hned po chyceni, prsty jsou rychlejsi nez dodatecny dotaz... :)
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    V tomhle světle je kulový vidět. Chytám a po chycení zjistím, že byl shiny :) a hned 840CP :)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    COBRA_: Podle všeho to má být až od poledne. Ale já nevím a ani nemůžu najít žádný relevantní zdroj. Že to bude od dvanácti, psali na například Forbesu (ale bez citace zdroje). EVILMIND píše, že s tím Niantic počítá, ale nenahodil odkaz a z příspěvku to jednoznačně nevyplývá. Každopádně já budu připravená na startu už v jedenáct, protože co kdyby.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Musím to tu sepsat... budu to vyprávět ještě vnoučatům.
    Takže: zapnu vejce, zapnu dustovou prskavku, a co se v té půlhodině stačilo přihodit? Dali jsme Mewtoo raid (chyceno) plus dva další; jeden jedničkový kvůli ex pozvánce, druhou Lugii. Pozvánka opravdu vzápětí přišla, Lugie byla SHINY (moje první - konečně mám pokoj! :-D), v poslední půlminutně vejcoprskavky se mi vylíhla všechna vajíčka a z nich DVA stoprocentní pokouši.
    Víc už se fakt nedalo. :-D
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    A v kolik ze to zejtra teda je? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam