• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    SARGO: souhlas..
    SARGO
    SARGO --- ---
    Pekelně mě otrávili těma míčema - že už si to nepamatuje poslední použitý. Taková pěkná vychytávka to byla :-/
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Člověk by skoro řekl, že už nemusí sídlit ve sklepě, co?
    Ale zas už si zjevně pořídili opravdický lidi (minimálně 4), to je od dob Ingressu značnej upgrade.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Pekna fotka "Niantic developeru" z twitteru... :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: pravdepodobne to bude jako vsechno v posledni dobe - 21 hodin naseho casu.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    asi se jeste nevi, kdy ty questy zacnou?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Tohle je zajimavy: So, it looks like a particular pokestop will be loaded up with a certain task each day (for the whole day). Any trainer who spins that stop will get that task, provided they don't have three already, and provided they have't received the task from that particular pokestop yet today.

    Takze... Discord kanal na pokestopy co ten den davaji neco rare? :-))
    SARGO
    SARGO --- ---
    Zase pozvánka. Začínají ty víkendy být krapet zabité tím - přece nemůžu každý víkend časovat podle kočičáka. Sakra práce. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    asi Nianticu prislo, ze si lidi malo zakladaji alty (resp. ze neni duvod je mit), tak to zmenili od nove verze... :)

    https://www.reddit.com/...SilphRoad/comments/87pq1d/nearby_prioritising_pokemon_you_havent_seen_yet/
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Jeste trochu vic pohnout s promichavanim regionalnich kusu a mame prvni generaci komplet
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Předpokládám, že to bude obdoba badge pro Legendary raidy, kde Lugia také symbolizuje všechny. Toto může počítat všechny Mythical (a možná i Legendary nebo "obyčejné") mony chytané jako odměnu za dokončení Questů. V novém APK se nově začal rozlišovat atribut Legendary/Mythical, když doteď byly sloučené.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    "Mew encouter badge" - tak to nevypada, ze by byl nejakej rare, kdyz tam je pocitadlo kolikrat jste ho potkali :-)

    New in v0.97.2! Get Ready to Research with Prof. Willow! - The Silph Road
    https://thesilphroad.com/news/new-v0-97-2-get-ready-research-prof-willow/
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Už jsem si nějaký čas říkala, kdy vymění tu silvestrovskou party :-) Mám radost z Mewa, na něj se těším (snad ne zbytečně).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Princ Krason a jeho dobrodruzstvi :-)
    jinak zatim vidim jen, ze ikona pocasi se posunula nahoru, a ovladaci prvek pluska ma jiny barvy

    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    COBRA_: No právě proto jsem si dovolila doufat :-) Nebo to myslíš tak, že už se podruhé opakuje?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: a vypada to, ze ta super featura, nad kterou jsem tu kdysi jasal, ze si to pamatuje posledni pouzity pokeball, byla vyhlasena za bug a opravena... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Pokémon GO 0.97.2 APK Download by Niantic, Inc. - APKMirror
    https://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-97-2-release/#downloads
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    KOLLUCHA: opakovat se bude, ostatne i Lugia je ted podruhy
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    PAJA07: Bude do druhého dubna a pokud vím, tak se ještě neví, kdo bude další. Já tajně doufám, že bude nějaká další legendárka, která byla předtím, než jsem začala hrát. Jinak nevím, jak ty díry v Pokédexu zalepím :-) Každopádně ze třetí generace nám zbývá Regice, Regirock a Registeel a hlavně Latios a Latias. Dělám si trochu naděje, že by někteří mohli být součástí těch questů.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    asi se jeste nevi, co bude dalsi legenda? A do kdy bude Lugia?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: ty questy budou předpokládám časem v PoGo také těžší, jako ve FT - na začátku věci typu "získej 100 bodů elektřiny" a po pár týdnech "zabij 30 páračů holýma rukama" :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam