• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    AETHER: Jo takhle, dík za vysvětlení. Já je viděl celou dobu normálně, protože jsem to od rána ještě nevypnul. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    AETHER: shiny v osmibitech neshinuje! :)
    XSI
    XSI --- ---
    Tak už k tomu vydali “oznámení”, tak je to teda něco jako apríl. A taky už to naběhlo pro všechny pokémony, předtím jsem to měla jen u prvních dvou generací a vypadalo to fakt nejhůř.
    AETHER
    AETHER --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Technicky to ani neni easter egg, kdyz se zapnul verejne vsem sam, spis takovej (pro nas) predcasnej april... :-)
    XSI
    XSI --- ---
    THEMAKARESH: Easter egg neznamená Velikonoční vejce. :-)
    Myslím ten “vtip”, že pokémoni vypadají jak z videohry, ale jen gen 1 a 2, takže ve výsledku to vypadá strašně blbě.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    XSI: To asi ne, když jsem z nich dostal dva Beldumy.
    XSI
    XSI --- ---
    Spustili easter egg, co funguje jen pro první dvě generace? Loool.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Asi bude teda nejlepší ho chytat za větrného počasí.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Tu jsi chytil? To je pěkná vrána ;-)

    Jinak jsem dostala vtipný výzkumný úkol. Měla jsem chytit tři Treecka nebo Mudkipy a za odměnu se objevil Torchic :-)))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BTW jsem si trochu myslel, ze to bude quest furt dokola a nasbiram si Mew od kazdeho elementu - ale je to jednorazovej quest. Coz je nakonec dobre, ale doufam, ze Niantic bude nahazovat dalsi s jinou odmenou nejak rozumne casto.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jeee :-)

    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Mno aspoň budeme mít čas nasbírat Magikarp candy. Já jsem Gyaradose evolvla v minulosti hlavně kvůli tomu, že jsem věčnost chodila s Magikarpem jako s buddym :-/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: s malou chybou, v Magikarpovi uz Ditto byt nemuze, od doby co ma shiny verzi
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    plus zde uzitecna infografika pro nas, co se zasekneme na kroku 5 :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    chytani Mew, ta neviditelnost je fakt cute :-)

    WORLDS FIRST MEW CATCH in Pokemon Go! Mew Invisible!
    https://www.youtube.com/watch?v=xAextf0re9k
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Infografika:
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    v dolni casti jsou jednotlive kroky mythical, takze tam jsou videt ty prirozene brzdy
    jako treba "chyt Ditto" v kroku 5 :-) jinak vsechno ostatni by asi slo udelat za jeden den tryhard hrou

    Research Megathread! How to obtain a Mew, along with a task and reward compilation! : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...heSilphRoad/comments/88d8yi/research_megathread_how_to_obtain_a_mew_along/
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Tak jsem si to myslel špatně - známky jsou za Field research. Special research (který vede k Mew) nijak časově limitovaný není.
    Já měl pocit, že mi to nezapočítalo Excellent mezi Great throws, ale plnil jsem tím zároveň další úkoly, tak jsem to možná přehlédl.
    Brzdy budou třeba raidy - hned stupeň 3/8 vyžaduje udělat 2
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Tak můžeš to dělat dál, ale nedostaneš tu známku, kdy mám i tu druhou trojici, ale dál to nedám, protože teď neběží raidy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam