• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: s malou chybou, v Magikarpovi uz Ditto byt nemuze, od doby co ma shiny verzi
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    plus zde uzitecna infografika pro nas, co se zasekneme na kroku 5 :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    chytani Mew, ta neviditelnost je fakt cute :-)

    WORLDS FIRST MEW CATCH in Pokemon Go! Mew Invisible!
    https://www.youtube.com/watch?v=xAextf0re9k
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Infografika:
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    v dolni casti jsou jednotlive kroky mythical, takze tam jsou videt ty prirozene brzdy
    jako treba "chyt Ditto" v kroku 5 :-) jinak vsechno ostatni by asi slo udelat za jeden den tryhard hrou

    Research Megathread! How to obtain a Mew, along with a task and reward compilation! : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...heSilphRoad/comments/88d8yi/research_megathread_how_to_obtain_a_mew_along/
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Tak jsem si to myslel špatně - známky jsou za Field research. Special research (který vede k Mew) nijak časově limitovaný není.
    Já měl pocit, že mi to nezapočítalo Excellent mezi Great throws, ale plnil jsem tím zároveň další úkoly, tak jsem to možná přehlédl.
    Brzdy budou třeba raidy - hned stupeň 3/8 vyžaduje udělat 2
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Tak můžeš to dělat dál, ale nedostaneš tu známku, kdy mám i tu druhou trojici, ale dál to nedám, protože teď neběží raidy...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: btw do "hod 5x nice" apod se pocitaji i lepsi hody, takze je to "alespon", trochu jsem se toho bal ze nebude :-)

    Jinak jsem taky vyrazil prave kvuli tomu kdyby se neco lamalo o pulnoci, nicmene zatim to nikde nepise, ze bych nemohl dalsi... uvidime zejtra no :-) Spis bych si tipnul, ze ta kampan bude mit nejake prirozene brzdy, co ti to znemozni vsechno udelat za den.
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Já už mám za Special research první známku a je na ní dnešní datum, takže IMHO tu kampaň mít nikdo do rána nebude - každý den by měla jít získat jen 1 známka. Proto jsem vyrazil ještě dnes, abych nebyl den pozadu :-) A počítalo to i už rozchozené vejce a buddy candy, takže na první zářezy mi stačilo asi 200m.
    Jinak Field research jsem zvládl dokončit 9. Ze zajímavých poznatků:
    - úkol "Protoč X pokestopů" nevyžaduje unikátní a počítá i protočení gymů
    - je možné získat stejný úkol vícekrát zároveň (ze 2 různých stopů jsem dostal úkol chytit 3 bug type Mony
    - hodně úkolů lze řešit paralelně (např. na splnění úkoly typu "chyť 10 Pokémonů", "hod za sebou 5 curve balls" a "hoď 10 Great throws")
    - odměny v podobě "Wild encounters" mi to dalo 2x houndour, 1x exeggcute a 1x pinsir (ten byl za chycení 3 bug type, to předešli za obecně věci typu protočení stopů nebo chycení X jakýkoliv kusů). Všichni L15 a IV vypadá stejně jako z vajec a raidů na minimum 10/10/10
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw ty zasoby TM, co je mi lito mazat ale zabiraji uz nechutne mista, konecne budou mit nejaky pouziti:

    Mew Game Master Update: 100% Base Capture Rate, 0% Flee Rate, Enormous Move Pool | Pokemon GO Hub
    https://pokemongohub.net/...game-master-update-100-base-capture-rate-0-flee-rate-enormous-move-pool/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RICARDERON: ja jsem neodolal :-) ale hned druhej krok te kampane vyzaduje ujit 6km, tak jsem zase sel hned domu (2x candy z buddyho a hatchnout 3 vejce). Nicmene ty pokestopovy questy fungujou pekne, 1 stop dava jen jednou totez, jen kdyz to zahodis tak ti to da znova, takze lidi s gaucakama nemaji zadnou vyhodu.
    Pocitam do rana na redditu bude komplet ta kampan odkryta nejakejma snazivcema... :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    tak zejtra, nikam dneska nejdu už.:)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    nikde nic, ale už mám úkol od profesůrka.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    RICARDERON: Klikni na ní a uvidíš. ;-)0
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    THEMAKARESH: a co dělá ta ikonka? :-)
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Potvrzuji, zacatek byl evidentne ve 22.00.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Už to jede. Objevila se ikonka nad Pokémony v okolí.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Zatím nic, ani po startu u pokestopu a jeho protočení.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    jojo, tu jsem taky našel.:) Snad to bude sranda.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RICARDERON: zatim je videt jen v medailich jedna nova. Hadam to menu se asi objevi az po startu u pokestopu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam