• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    SARGO: Zvládla jsi to perfektně a pomohlo mi to :-)

    COBRA_: Bylo by to super, kdybych mu věřila, že nezneužije moje osobní data. Jenže já jsem si přečetla Privacy Policy a nesouhlasím s ní. Respektive, jsem ochotná si to pustit na komp, kde mám poměrně přísně nastavenou bezpečnost ve Firefoxu. S mobilem ještě moc neumím a dost na tom, že jsem porušila veškerá svoje pravidla kvůli Pokémonu ;-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOLLUCHA: Tak nevím, co jsi to vlastně prováděla - na prohlížeč by snad verze windows neměla mít vliv? - ale hlavně, že to funguje. Dostala jsi se, kam jsi potřebovala? Že bych si byla s pozvánkama úplně jistá v kramflecích se taky nedá říct :-D
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Tak já jsem to asi nějak rozchodila. Celé kouzlo tkvělo v založení vlastního serveru. Připadám si teď trochu hloupě. Navíc mi to občas tak divně bliká. No ale funguje mi to. Tak děkuju všem, co pomohli!
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    PLAGUEDIL: Co je to pozvánka konkrétního serveru :-o Mně, bohužel, pozvánky nějak nefungují. To si myslím, že je problém s těmi XPy.

    No nic, já si zkusím založit vlastní server, ať vidím, co to dělá. Třeba pak budu moudřejší. Omlouvám se, že tady s tím takhle spamuju a OTčkuju, já jsem vždycky musela mít něco extra :-///
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    KOLLUCHA: staci rict ktery server chces.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    KOLLUCHA: mas zalozene id svoje? pak ti staci jen kliknout na nejakou pozvanku konkretniho serveru a on se ti prida.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    SARGO: Ze dvou důvodů:

    1/ Discord nepodporuje Windows XP, takže ani nevím, jestli mi bude fungovat. A vzhledem k tomu, že nevím, jak to má vypadat, neb jsem to nikdy neviděla, tak to ani nepoznám.
    2/ Je tam nějaký systém serverů a já tomu nerozumím, netuším, jak vyhledat, co chci ani jak se k nějaké duskuzi připojit. Ani vlastně nevím, jestli si mám zakládat server?

    Prostě jsem totálně ztracená.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    jasny.. prave jsem neco zaslechnul.. ale uz jsme parkrat byli.. hodne lidi a nikdo zatim
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: v codu hry je ta moznost, ale zrejme to neni zapnute, jinak by ji uz nekdo mel
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    jak je to s tou aktualni legendou.. muze byt shiny nebo ne?
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOLLUCHA: A chceš teda poslat pozvánku, či o co přesně kráčí? :-)) Já ho mám všude možně, v prohlížeči funguje v pohodě, jen je ho někdy potřeba ručně ef pětkovat... :-))
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    KOLLUCHA: ja gyroskop mam, akorat pokemoni si s nim nwchcou povidat
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Byl by někdo ochotný, kdo by mi vysvětlil v poště, co mám dělat s tím, když jsem se přihlásila do Discordu bez pozvanky v browseru na XPech? Vůbec nechápu ten interface. Chystám se přečíst i help, ale nevím, jestli mi Discord vůbec bude fungovat... Předem díky potenciální ochotné duši! :-)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    SARGO: Taky! Sice teda není nic moc, ale jsem šťastná, že ho vůbec mám :-)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    PAJA07: spis 0% flee rate
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    SARGO: tam se hazi ananas? tam je 100% catch rate?
    SARGO
    SARGO --- ---
    Sedmé razítko potěšilo. A co teprve kdybych nebyla pako a nezapomněla hodit ananas! :-D
    XSI
    XSI --- ---
    KOLLUCHA: Jakože akcelerometrem rozpozná, že se s tím děje nějakej pohyb namísto toho, aby gyroskopem určil změnu polohy? To je bizarní teda.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    ja se furt drzim toho uz par let staryho Elephonu, ale jakmile me zacne srat nad miru (uz ted ma nekdy problemy drzet GPS napriklad), asi se budu po novym low cost delu ptat tady :-)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    XSI: To ti nepřeju :-(

    Telefony dělají základní funkce, jako rozpoznání polohy telefonu, za pomoci akcelerometru. Ale v dnešní době je skutečně i gyroskop relativně levný. Není to úplně naprostý low cost, ale je to přijatelné. Já jsem si koupila Xiaomi Redmi 4, který je takový top mezi low costy, a vyšel mě na 3800 (+1700 příslušenství). Což je úplně v pohodě, za mě výborný poměr cena/výkon.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Utopila jsem si gyroskop, tak mám srovnání před a po. Dovedla jsem si představit konkrétní věci co už nebudou jako dřív, ale tohle mě třeba nenapadlo. A je to docela naprd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam