• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    EVILMIND: Mám to v 16:30, to tam snad dojdu i pěšky.:)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    EVILMIND: dopravní peklo se děje už tak nějak kontinuálně. tohle snad nemůže nikoho rozhodit.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle je ontopic zprava pro ty, kdo jako ja maji o vikendu EX raid na Krestu... Krnda nam to asi chce prekazit!

    Pražany čeká další dopravní ‚peklo‘. O víkendu v centru nepojedou tramvaje, zavře se i stanice metra | Doprava | Lidovky.cz
    https://byznys.lidovky.cz/...vaje-zavre-se-i-metro-i2k-/doprava.aspx?c=A180410_145525_ln-doprava_rsa


    RESTA: aha, dobry, to me nenapadalo sakra :)
    RESTA
    RESTA --- ---
    XSI: jj, ale nie úplne von, prvé opustenie ťa hodí do lobby, boj stále trvá ale nie si s pokemonmi v boji, takže neumrú. Z loby nesmieš vyskočiť, pretože sa potom toto nezapočíta - treba počkať až uplynie čas.
    XSI
    XSI --- ---
    Takže stačí leavnout boj, jít zpět do lobby, a pak znova a znova?
    RESTA
    RESTA --- ---
    a nemusíš ísť na 1* raid, aj 4* má myslím rovnaký čas a keď budeš v lobby, nič ti neumrie.
    RESTA
    RESTA --- ---
    NECROMAN: nemusíš, stačí hneď skočiť späť do lobby a tam počkať, kým uplynie čas
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw jsou 6hodin lure, ktere nebyly puvodne ohlasene v tom eventu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: ne, das na prvni misto blissey, a pockas az uplyne cas
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: prohrat znamena nechat si vybombit vsech 6 v parte a potom cekat na konec bitvy?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: proste si sednes k nejaky jednicce na lavicku a budes prohravat, 10x to nestihnes takze pak potrebujes jeste nejaky dalsi raid...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Už běží Kanto event a za 15 minut jsem nachytal zbývající duchy. Teď otázka, jak je to s tím trikem na rychlé získání 10x raidů pro Special Research?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: aha, to je to co jste tu resili :-) ovsem tim hranatym pokeballem vubec neslo hazet jen po pameti, ale po restartu to nabehlo uplne stejne, tak jsem nakonec hodil nejakou haluz... kazdopadne je to vtipny
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: Ha! neni chancey normal typ? To je tim padem prvni ne-fire u kteryho vime ze to dela :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem konecne udelal ten quest na chancey z questu, ale je takova... divna :-)

    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    aha.. ale ja myslel, ze to je tak, ze trener na urovni 37 uz ma pokemony na max.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    PAJA07: Tak pokud jsi pokročil o další lvl, máš zase dva navíc.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    dotaz.. koukal jsem rano na pokemony.. mas asi 4 na max.. a najednou se mi zase objevila moznost jim jeste dvakrat zvysit level.. Stalo se to taky nekomu z vas? (jen podotykam, ze jsem level 38 a uz predtim u nich zmizel ten power up button a ted se zase objevil)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: fajn :) potrebuju trosku promazat pokemony, tak mi to double bodne
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: Starting April 11-17

    Double candy for Catching/Transferring.

    Gen 1 Starters will be spawning more frequently.

    Sale boxes with Premium passes.

    Aerodactyl and Snorlax in Raids
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    double candy na transfer, tak urcite, zrovna kdyz jsem se rozhodl, ze jelikoz uz asi rok nebyly transfer v zadnem eventu, tak zrejme uz nikdy nebude, a smazal jsem tunu legend... :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam