• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    NECROMAN: Dobře ty, mně dneska žádná shiny nepřišla a to jsem byl i venku....
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Rozhodl jsem se ten Mareep event dnes nehrotit, tak jsem jen zapnul z gauče hru, klikám na první ovci a hned Shiny. Koukám, že candy už mám přes 150, tak jen evolvnu a Mission acomplished :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TROFOZOIT: na flying se pocita i Doduo, ty ted vidim docela casto.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Nooooooo!
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Copak Mareep, ale já včera vytočila hned několik guestů "cach 3 flying/10 normal" a doprčic narazila jsem na jedinýho holuba a nula krysáků :(
    Tak jsem to musela pozahazovat.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    V kolik je ta eventa v ČR?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    a zda se, ze se vyplati jit nekam kde jsou i stopy, protoze se da trochu pohnout s questama... :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dulezite info pro dnesek :)

    @NianticHelp
    Remember: Eggs will only hatch four times faster if they’re put into an incubator during the three-hour window of Community Day. Eggs already in incubators don’t get the boost. We hope you enjoy this bonus as you catch Mareep!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: btw pokestop ti neda novej quest, pokud mas porad starej z toho sameho z jineho dne - ano, furt si susim ten chytit ditta za 3 rare :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: K tomu je dobrý to plusko, že když na něj chytáš, tak se ti to do těch q na házení nepočítá jako přerušení řady.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: uz jsem se jako rychle naucil si ty potvory vybirat, resp. hlavne ktery si nevybirat :)
    XSI
    XSI --- ---
    Já teda házím taky jenom točený ale tři great v řadě, to chce fakt velký štěstí na potvory (a stejně mi to na dvou lurech trvalo pár hodin).
    AETHER
    AETHER --- ---
    THEMAKARESH: jo, taky mě překvapilo, jak to bylo rychle :D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    AETHER: To mi přijde náhodou jako dobrá odměna, ale asi záleží na tom, jak umíš házet. Když házíš jenom točený, tak to musíš mít hned.
    AETHER
    AETHER --- ---
    TROFOZOIT: Neukazoval se tam otazník, bylo tam na začátku jasné, že to bude odměna...

    JEREMIUS: jsem nemocná, takže jsem ráda, že mám v dosahu alespoň ten jeden pokéstop a vyplní se mi políčko v kalendáři:)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    AETHER: Tak proč ten úkol plníš? Máš ho smazat a vytočit si lepší, když se ti nelíbí :-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    AETHER: Seš si jistá, že sis vybrala odměnu celou? Pokud je tam potvor, tak po claimu vyskočí ještě nahoře znova claim, aby si mohl člověk potvory chytit kdy chce.
    Chvíli mě to z počátku mátlo, že mám nějak moc splněných questů, nebo že mám čtyři a tak.
    AETHER
    AETHER --- ---
    XSI: Za tři great curvbally v řadě jsem dostala 1500 stardustu, to mi přišlo taky hodně blbý;(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam