• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    XSI: To nevím, já je všechny chytil na plusko... :-D
    XSI
    XSI --- ---
    THEMAKARESH: Potkala jsem dneska na raidech další dva, co na tom jsou stejně. To je jak kdyby bylo selektivně určený, kdo prostě nemá nárok. Když mi nezůstane ani na točenej excelent tak wtf.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    XSI: Hele já jich chytil asi 6, ale znám lidi, co na něj čekají už přes dva týdny, což je teprve na nic.
    XSI
    XSI --- ---
    Jinak moje skóre při chytání aktuálního legendárního červenýho letadla je zatím 0/5. Fakt peklo.
    XSI
    XSI --- ---
    SHAMPOO: Já na konci eventu nakonec taky, ale fakt jsem na něj čekala přes týden.
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    XSI: jo jo chytla jsem tři, z nidorana
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ADDALBERT: to je dobry kdyz jdes na raid nebo tak, tam se to da dat... ale imho to nestoji za ten voser
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ADDALBERT: jj kdyby byla jina legenda, tak mozna ale momentalne taky nejsem schopny, ale mozna se nekdo najde ....
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    ALFACAD: Takže je to v radě? To nedam.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ADDALBERT: onix nebo larva
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    EVILMIND: hm, tak dik...kvuli tobe to ted budu zase hrat...
    btw, bylo to apkou SuperUser - trosku zvlastni vzhledem k tomu, ze vlastne nemela k nicemu pristup, kdyz nemam root - nainstalovala se mi, ze sem ju mel na predchozim tel. (a Safety Net mi nikdy nehodil fail)
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    ALFACAD: A odměna?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    QUARATH: aha - na redditu je dost threadu kde se to resi, nejvetsi je asi tenhle

    "Device not compatible" is a Google/Safety Net bug : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...SilphRoad/comments/87u100/device_not_compatible_is_a_googlesafety_net_bug/
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    EVILMIND: Sony Xperia X Compact, Android 8.0 bez rootu.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    kdyby mel nekdo zajem u zastávka Moran je qvest 2xexcelent
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    QUARATH: a mas root?
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    Tak sem asi skoncil s PoGo. Uz v posledni dobe mi docela padal, ale ted po ugradu se naloguju uz jen kdyz wipnu data a to jen tak na 5-10 sekund. Pak PoGo zase spadne a pri logovani zacne psat "Unable to log in" > "Your device is not compatible"
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: jo, cernej je peknej no... a hlavne je dobre, ze to zase je sobota, takze si clovek muze v nedeli pak lizat rany, a nemusi dalsi den do prace... ;)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Well, shiny Charizard je vlastně jediný shiny o kterého stojím, takže to bych neměl podcenit :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ten odkaz pres noc zmizel, ale dalsi community day je 19.5. v sobotu, charmander
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam