• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Ajo, jestli myslíš otočkou útok, tak jasně
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: tak ta otočka to je jeho útok, to platí obecně - u každého agresivního pokemona (coz jsou vsechny raid legendy) bys měl házet ve chvíli jeho útoku tak, aby pokeball dopadl přesně po jeho dokončení. Protože pak se vždycky trefíš. Samozřejmě pořád můžeš mít smůlu že vždycky vyskočí, ale s tím už nic nenaděláš.

    A že to dělám dole je proto, že na konkrétně mém displeji se nahoru hází špatně - na tabletu to třeba mám naopak, ale s ním nehraju venku. To asi každý může mít jinak.
    XSI
    XSI --- ---
    Jediný co mě na tom zajímá je, jestli budu muset začít razítka od znova, nebo to naváže.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Hele, proč teda dole, když udělá otočku? Fakt mě to zajímá? Je to kvůli tomu, že se pak na chvíli zastaví? Nebo proč?
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    EVILMIND: Hlavne je to napsany
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: jo vynechal jsem, ze u toho je obrazek Zapdose, takze Moltres asi konci ;-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    to jsem teda zvedavej na ty skill based... aby to nebylo hodit greater 10x za sebou misto 5x :-)

    Pokémon GO
    19 min ·
    Get ready for more Field Research tasks in May! On May 1 at 1:00 P.M. PDT, a brand-new set of Field Research tasks focusing on Flying- & Electric-type Pokémon will become available, including skill-based tasks that will challenge your abilities as a Trainer.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Dole nebo nahore, ja se tomu zmrdovi do bonusovyho kruhu netrefim skoro nikdy. Ale hazim jen kdyz utoci, to jo. Abych ho VUBEC trefil. :-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    SARGO: Byla, mně se ten mobil v AR hrozně dělá, ani pořádně házet nejde a během toho lovu mi navíc celá aplikace několikrát spadla.
    A nakonec mi to zahlásilo, že utekl a spadlo znova. I když jsem zjistila, že neutekl, tak jako nic příjemného na tom moc nebylo.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: PRoč dole? Mně se naopak trefuje líp, když je nahoře
    XSI
    XSI --- ---
    Samozřejmě, že hážu, jen když je dole. Ale mám teda fakt bad luck.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Chce to mit trpelivost, a hazet jen kdyz je dole, pote co udela otocku.
    XSI
    XSI --- ---
    Letadlo vs. já 7:0. Eheheh.
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    tak Latiase také ještě nemám, ale zkoušel jsem jej lovit zatím jenom třikrát, nějak jej moc nemusím.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    XSI: Jo, znám víc takových lidí, kterým padl až z 5+ raidu. Otázkou je, jesti je to náhoda, nebo je to nastavené, aby lidi víc chodili na raidy :-)
    Tak Latias není dobrý pokémon. Lidi na něj chodí, protože chtějí XP. Ale jinak se nevyplatí ho powerupovat
    XSI
    XSI --- ---
    JEREMIUS: Občas to slyším, že má někdo podobnou smůlu. Blbý je, že lidi už na něj ani moc nechtěj chodit mi přijde.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    XSI: Já ho chytil poprvé na šestý pokus, teď nevím. Pak jsem ho dlouho zase nechytal. Prostě hra nějak nechtěla, abych ho měl nebo co. Pak se to zlomilo a teď z posledních 4 raidů mám 3 (a to ten jeden jsem měl jen 7 pokéballů a neházel jsem moc dobře, protože to byl chcípák)
    XSI
    XSI --- ---
    Copak kuře, ale červený letadlo i po šesti pokusech furt nemám.
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    TROFOZOIT: vždyť to bylo úplně v pohodě, mnohem horší na chytání je každý týden to ohnivý kuře.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    bylo to docela roztomilé
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam