• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    no kazdopadne centrum prahy je asi nej, nejvic jsem jich tam chytil. nejelepsi je najit si vsechny mony, za ktere se muze ditto vydavat a chytat je rucne. z pluska spis ditto utika.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    PRUSATKO: Asi je to random, zrovna včera byl jeden na Palačáku. Slyšel jsem onehdy z úst pár hráčů, že nějaká ulice na Starým městě je na jistotu, ale jméno nevím, bylo to někde kolem Národní, ale spíš je to legenda, řekl bych.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    Uz jsem celkem nastvan z Ditta, furt nic a to chytam vse co se hybe (bez pluska teda), nemate nekdo tip na vyskyt nebo je to ultrarandom? :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    TROFOZOIT: Pokud vím, tak to nebylo vázáno na verzi apk, ale na to, kdy se člověk dostal do dané úrovně Speciál research - já se dostal přes 10 duchů někdy před půlkou dubna, a už jsem musel absolvovat 10 raidů...
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: jasně, diky :-)))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: a vsiml sis toho obrazku, co jsem daval o 5 postu pred tebou? ;-)
    [ EVILMIND @ Pokémon GO ]
    SARGO
    SARGO --- ---
    ALFACAD: Spíš vypadá, jako by měl červenku :-D
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    tak oni jsou asi dalsi shiny tohle jsem viděl v gymu

    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    EVILMIND: A zkoušel to někdo opakovat? Že bych si zašel na začátek raidu, několikrát za sebou se nechal porazit a v posledním pokusu vyhrát?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: tak melo by to byt jako se vsim, tj. staci startnout boj a pak pockat v lobby na uplynuti casu
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Je potřeba se nechat vyzabíjet? Nebo stačí jen bojovat a pak odejít?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    1 rare candy za raid, coz je minimum pro aktualni event, je zarucena i v pripade prohry
    muze se hodit nekomu, kdo nestacil utratit denni pass, a spawnulo mu vecer jen neco, co sam neda...

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    infografika na aktualni shiny verze ve hre (s dnesnim eventem pribyly ty dva fighting)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Fighting-Type Pokémon Star in Our Special Battle Showdown! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/battleshowdown2018
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KAPITAN_JACK: Mně to fungovalo i poté co se tvrdilo, že to opravili, ale je pravda, že jsem tehdy neměla nejnovější update.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    KAPITAN_JACK: změnili to resp. opravili to
    KAPITAN_JACK
    KAPITAN_JACK --- ---
    Funguje vám na Special Research "Bate in 10 raids" ten exploit, kdy necháte raid vytimeoutovat a pak se zapojíte znovu a pokaždé dostanete progress? Mně ne, progress dostanu už když vlezu do lobby, ale jen jednou za raid...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam