• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Fighting-Type Pokémon Star in Our Special Battle Showdown! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/battleshowdown2018
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KAPITAN_JACK: Mně to fungovalo i poté co se tvrdilo, že to opravili, ale je pravda, že jsem tehdy neměla nejnovější update.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    KAPITAN_JACK: změnili to resp. opravili to
    KAPITAN_JACK
    KAPITAN_JACK --- ---
    Funguje vám na Special Research "Bate in 10 raids" ten exploit, kdy necháte raid vytimeoutovat a pak se zapojíte znovu a pokaždé dostanete progress? Mně ne, progress dostanu už když vlezu do lobby, ale jen jednou za raid...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Z tohoto výběru Kyorge, Zapdose a Lugii. A po rare bude raz dva :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: ja mam od vetsiny legend maxleho jen jednoho, a popravde, realne jsem pouzival jen Lugii, a to jeste jako zarazku predtim, nez to v raidech zacalo pocitat damage i skrz rejoin... :) Nelituju jen bodu do Groundona a Lugie, vsechno ostatni bylo celkem k nicemu, bud proto, ze mam maxle jine pouzitelne non-legend pokemony pro stejny element, nebo je to element co ne moc casto pouzijes.
    Z toho tveho vyberu bych asi investoval jen do Kyogre.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    XSI: vždy to můžeš nacpat do pokemonu na evolve, pokud ti chybí záznamy v pokedexu.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    XSI: neni nahodou elektrickej pes taky docela fajn? Articuno a Moltres sem myslel ze stojej za prd, tak je nechavam na puvodnich hodnotach...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    XSI: Tyranitarem jako buddy určitě nic nezkazíš.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: No pokud přeskočíme psy co mě na používání moc neoslňujou tak mám jednoho Kyogre co má 15 na útok, Zapdose, mizernýho Articuna a dva slušný Moltrese. Jo a jednu Lugii. Žádný pecka výběr.
    A co ty nelegendy? Já vlasntě ani moc nevím s čím teď chodit candy.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: podle me rare candy se aktualne vyplati jen do legend (vsechno ostatni nachytas/nalihnes/vychodis), takze zalezi jaky mas na vyber
    XSI
    XSI --- ---
    Já vím, že je to debilní dotaz, ale celou zimu jsem nehrála a nic jsem neboostovala ani nepamatuju, tak mě trochu tlačí zásoby rare candy a ti attackeři co je tahám s sebou od levelu 20 už taky nejsou co bývali. Do čeho se momentálně vyplatí investovat?
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Mně se docela stává, když je dole, že ho přehodím...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Ajo, jestli myslíš otočkou útok, tak jasně
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: tak ta otočka to je jeho útok, to platí obecně - u každého agresivního pokemona (coz jsou vsechny raid legendy) bys měl házet ve chvíli jeho útoku tak, aby pokeball dopadl přesně po jeho dokončení. Protože pak se vždycky trefíš. Samozřejmě pořád můžeš mít smůlu že vždycky vyskočí, ale s tím už nic nenaděláš.

    A že to dělám dole je proto, že na konkrétně mém displeji se nahoru hází špatně - na tabletu to třeba mám naopak, ale s ním nehraju venku. To asi každý může mít jinak.
    XSI
    XSI --- ---
    Jediný co mě na tom zajímá je, jestli budu muset začít razítka od znova, nebo to naváže.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Hele, proč teda dole, když udělá otočku? Fakt mě to zajímá? Je to kvůli tomu, že se pak na chvíli zastaví? Nebo proč?
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    EVILMIND: Hlavne je to napsany
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam