• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    DARKINA: ono je to tak vsude - vychazi se z USD:
    $0.99/100 coins = $0.0099 / coin
    $4.99/550 coins = $0.0091 / coin
    $9.99/1200 coins = $0.0083 / coin
    $19.99/2500 coins = $0.0080 / coin
    $39.99/5200 coins = $0.0077 / coin
    $99.99/14500 coins = $0.0069 / coin

    a pro porovnani kanada (CAD/USD = 1.29):
    $0.99/100 coins = $0.0099 / coin (CAD/USD = 1)
    $6.99/550 coins = $0.0127 / coin (CAD/USD = 1.40)
    $13.99/1200 coins = 0.01165 / coin (CAD/USD = 1.40)
    $27.99/2500 coins = $0.0112 / coin (CAD/USD = 1.40)
    $54.99/5200 coins = $0.0106 / coin (CAD/USD = 1.38)
    $139.99/14500 coins = $0.0097 / coin (CAD/USD = 1.40)

    ...proste $1.39 za 100 coins by asi nevypadalo hezky - a stejne to bude u nas
    SARGO
    SARGO --- ---
    JEREMIUS: ... načež ji otočíš třikrát za sebou a zablokují ti v bance placení. :-D
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    DARKINA: Ano, je to na palici, ale nejvýhodnější je nejmenší částka :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MOIRAIN: lisi se android/ios kvuli jinym podminkam apple, plus jeste v kazde zemi je to trochu jinak
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    DARKINA: cywe, já mám ty ceny jiný, vyšší - 20/149,99/299,99/599,99/1199,99/2999,99 (Kč)
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Budto neumim matiku nebo Niantic ma opacnou strategii ve vydelavani penez.) krome toho posledniho je to dost nevyhodny...)

    SARGO
    SARGO --- ---
    PRUSATKO: Chápu, bratře, občas i zajít na raid je víc, než mé nespolečenské já zvládá, ale po netu je to asociálování přeci jenom snadnější :-))
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    SARGO: uprimne jsem v PoGo i Ingressu asocial :-) Ale pokud se stale nebude darit, zkusim, lovim prevazne na P4 - Kamyk/Modrany a P10 Vrsovice
    MARTHINEZ
    MARTHINEZ --- ---
    PRUSATKO: já ho chytil dneska ráno mezi Podolím a Dvorcema, byl převlečenej za Whismura
    SARGO
    SARGO --- ---
    PRUSATKO: A funguje ve tvých krajích nějaký kanál na domlouvání raidů? Že bys tam požádal, ať je lidi hlásí? U nás to jakž takž funguje :-)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    no kazdopadne centrum prahy je asi nej, nejvic jsem jich tam chytil. nejelepsi je najit si vsechny mony, za ktere se muze ditto vydavat a chytat je rucne. z pluska spis ditto utika.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    PRUSATKO: Asi je to random, zrovna včera byl jeden na Palačáku. Slyšel jsem onehdy z úst pár hráčů, že nějaká ulice na Starým městě je na jistotu, ale jméno nevím, bylo to někde kolem Národní, ale spíš je to legenda, řekl bych.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    Uz jsem celkem nastvan z Ditta, furt nic a to chytam vse co se hybe (bez pluska teda), nemate nekdo tip na vyskyt nebo je to ultrarandom? :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    TROFOZOIT: Pokud vím, tak to nebylo vázáno na verzi apk, ale na to, kdy se člověk dostal do dané úrovně Speciál research - já se dostal přes 10 duchů někdy před půlkou dubna, a už jsem musel absolvovat 10 raidů...
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: jasně, diky :-)))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: a vsiml sis toho obrazku, co jsem daval o 5 postu pred tebou? ;-)
    [ EVILMIND @ Pokémon GO ]
    SARGO
    SARGO --- ---
    ALFACAD: Spíš vypadá, jako by měl červenku :-D
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    tak oni jsou asi dalsi shiny tohle jsem viděl v gymu

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam