• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    EVILMIND: So rock je v Izraeli(mimo jiné), stejně tak illumose místo volbeata
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: to je regionální mi mame mesic
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MOIRAIN: ne, tim myslim #338 Solrock
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    EVILMIND: sluneční myslíš castform? Neříkám, že je vídám běžně, ale měla jsem jich už tak 5 za cca měsíc a půl co to hraju zas
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    NECROMAN: stín se mi pravidelně objevuje kolem Anděla. Ale vždycky na vzdáleném gymu, který nemám po cestě :(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: tusim jsem za celou dobu chytil jednoho jedinyho, taky na Andelu, a vychodil ho na evolve... :-) Z tech, co se daji realne chytit, uz mi tak chybi jen ten slunecni, resp. u toho si nejsem uplne jistej, jestli chytit u nas vubec jde, videl jsem ho jen v gymu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dneska chycen na Andělu první Lileep, jeden z mála divokých, co jsem dosud nepotkal. Také už ho máte?
    Lileep (Pokémon) - Bulbapedia, the community-driven Pokémon encyclopedia
    https://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Lileep_(Pokémon)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    ZPC: Mně se ta krabice s odměnou nečekaně objevila už den předem a samozřejmě nešla vybrat. Odměna z krabice v ten správný (sedmý) den pak vyzvednout už normálně šla.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    udajne opravuje ten otravnej bug, kdy se hra uz nedokaze znovu pripojit po nejakem case neaktivity

    Pokémon GO 0.103.3 APK Download by Niantic, Inc. - APKMirror
    https://www.apkmirror.com/...-go/pokemon-go-0-103-3-release/pokemon-go-0-103-3-android-apk-download/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: protoze skoncil ten fighting event co zabiral spawny, takze ted spawnuje mnohem vic common pokemonu, ve kterych muze byt ditto
    HARALD
    HARALD --- ---
    MOIRAIN: Náměstí Míru, Václavák, Příkopy, Národní, Karlák, Štěpánská.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    mozna se jim zacali hromadit lidi pro ktery je ten ukol s Dittem uzky hrdlo
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    HARALD: kde??? já víc jak měsíc chytám kdejakou havěť a ditto nikde
    HARALD
    HARALD --- ---
    On je nějaký Ditto event? Normálně měsíc nic, dneska už šestý. Bez pluska!
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    mne kdyz "nejde vyzvednout odmena", musim bud pockat az se neco naloaduje, nebo zrovna nechytam GPS signal; v takovy situaci nejde ostatne delat nic, ani lovit treba
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    ZPC: A nemusíš v reálu počkat ještě 1 den? Takhle nějak se mi to stalo posledně a další den jsem odměnu normálně dostal
    ZPC
    ZPC --- ---
    hele, stalo se vám někdy, že vám nejde vyzvednout odměna (krabice) po obdržení všech razítek?
    Dostal jsem jsem odměnu za razítko, ale když klikám na to tu krabici s claim your reward (oranžové) ale nic se nestane.... jediné co můžu je Xko dole a to když udělám tak můžu zase sbírat další razítko... jako kdyby mi ty razítka mizely...

    stalo se to někomu? nebo je to nějaký known bug?
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: pravda, pravda , ale taky to mohli zapnout před eventem
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Hned sem do toho investoval vsecky nastradany mince. Stacilo to na 1850 :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: jsem to zapnul cestou z hospody, a takova radostna zprava, konecne nebudu travit tolik casu cistenim baglu furt... aspon chvili :-)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    info: jde rozšířit bag v shopu
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    QUARATH: Nebo můžeš počkat jestli ten gym náhodou Niantic nezruší. To se ti pak také vrátí. ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam