• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    UBU: mam ho s questu
    UBU
    UBU --- ---
    SARGO: No ta muze byt odjinud. U nas celkem 40 lidi ve skupine a ani jeden, proto se ptam, jestli nekdo realne chytil.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    TAHRQA: OK, klidně mi ji můžeš kdyžtak poslat ;)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    TROFOZOIT: Taková blue waffle. Asi jsem rád, že ji nemám.
    SARGO
    SARGO --- ---
    UBU: Už jsem viděla skrín a potkala modráka v gymu. :-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Prý ano, ale z oranžové škeble jen nudně modrá evoluce.
    UBU
    UBU --- ---
    mate uz nekdo toho shiny sheldera? U nas nikdo, myslim, ze u nas jeste nejsou...
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    To že můžete měnit rare candy přímo z pokémona je fakt super, v tejdnu jsem jich nedopatřením vyhodil 24 a drahý se dnes povedlo 44 :-D
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    jeste v jednom clanku zminovali, ze by byl z vajicka novy pokemon.. ale to mozna byla jenom nepresnost.. z 2km vajicek budou naky vodni, co jsou tusim v 5km nejspis

    Soak Up Special Bonuses during Water Festival 2018! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/waterfestival2018/
    KABIS
    KABIS --- ---
    COBRA_: Nahoda, hrala jsem pat tejdnu kdyz to vyslo (kdyz to nebylo ani na evropskym store a musel se stahnout apk) a rychle me to prestalo bavit. Ted jsem se k tomu diky jedny osobe vratila, akorat jsem si zalozila novou postavu a zacinam znova )
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    KABIS: takze furt pribejvaj novi hraci, to sem netusil ze je jeste mozny... zvedavost mi neda: pod vlivem oznameni Let's Go (vzhledem k tomu ze to bylo par dnu zpatky tak se to nabizi), nebo to je jen nahoda?
    SARGO
    SARGO --- ---
    Ty expy jsou vážně divný, to za našich mladejch let nebejvalo. Občas si utahuju z nižších levelů, že milión je otázka jedné procházky, ale když jsem se dneska odhodlala na poslední chvíli ještě užít event, padnul tam za tu procházku raz dva, a ani to nebolelo. (Dobře, nohy bolí. Holt asfalt.) Připadám si... staře :-D
    KABIS
    KABIS --- ---
    Uuuu, diky, ted se v tom akorat musim nejak zorientovat :D :D zatim sice malej lvl, ale to se casem zmeni .)
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    PAJA07: úleva?
    SARGO
    SARGO --- ---
    KABIS: Buď ti pak pošlu odkaz na discord, nebo ti ho pošle někdo jiný, píšu to sem jenom proto, abych na to pak nezapomněla. :-D :-D
    KABIS
    KABIS --- ---
    Tak jsem pred par dny zacala hrat )) Je aktivni nejaka Prazska raid group? (idealne okoli Letny)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    jeste se asi nevi, co ted bude, az zmizi Latios?
    SARGO
    SARGO --- ---
    TAHRQA: Mají to zmáknuté. Naskakují v posledních vteřinách, domlouvají se i mezi sebou... to se nám taky stalo, že jsme přišli na raid tři a bojovali ve dvanácti :-D Občas se jde na privátní, občas (zejména když je to někde, kde zlobí navigace apod a hrozí padání) se na to prostě kašle... je to holt takové trochu trapné. ;-)

    Že jsi to neotevřel, to by se ti mohlo vymstít. Utěšuj se tím, že toho uvnitř moc není, takže to i tak možná přežije. :-))
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    SARGO: Pokud jich je dostatečně nízký počet, tak je doporučuju nalákat na raid, vyskočit a založit si s fyzicky přítomnejma privátku.

    To je vcelku povzbuzující, já to trochu přejel fénem, ale neotevřel jsem to, protože šroubovák nebyl po ruce. No snad to nechcípne za tejden, jak je u elektroniky obvyklé...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam